DAJ CYNK
  • Wszystko, co związane z Symbianem
Wszystko, co związane z Symbianem
 #627461  autor: tom884
 16 kwie 2013, 22:20
Witam, mam taki problem że chce sparować Nokie E52 z moim laptopem żeby przesyłać przez Bluetootha i system prosi mnie o 4-literowe hasło. Czy jest to to samo hasło co kod blokady które podajemy np. gdy chcemy przywrócić ust.fabryczne w telefonie? A jeśli tak to czy Nokia E52 ma takie hasło ustalone przez producenta np. 1234 czy mam pytać poprzedniego właściciela telefonu? Z góry dziękuje za pomoc i pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony 13 maja 2013, 12:16 przez tom884, łącznie zmieniany 1 raz.

 #627471  autor: wook
 16 kwie 2013, 23:16
to haslo jest dowolne, wpisujesz je w obu urzadzeniach, niekture sprzety typu sluchawki bt maja zapisane fabryczne haslo ktore jest w instrukcji obslugi. Sorry za brak polskich znakow pisze z fona.

Jestem dysortografem więc jak zrobię błąd to normalne.
"Od Samsunga, tragicznych plastików, Amoledów i TouchWiz'a Wybaw nas Stevie!

Od Androida i lagów Zachowaj nas Stephenie!

My userzy Was wielkich prosimy, wysłuchajcie nas!"
 #628945  autor: tom884
 24 kwie 2013, 00:48
Witam, podobno w mojej Nokii E52 mam darmową nawigacje Ovi. Jednak gdy chcę ją uruchomić i włączam ustalanie pozycji wyskakuje mi komunikat "w tej lokalizacji nie można rozpocząć nawigacji samochodowej". I tak się dzieje przy każdej próbie znalezienia mapy albo obliczenia np. trasy do domu. Ktoś wie o co może chodzić?

 #629318  autor: dario321
 25 kwie 2013, 16:49
po pierwsze;podlacz telefon do komputera i uruchom ovi suite,wgraj mape/y i glos.
w ustawieniach pozycjonowania ustaw;zintegrowany gps (reszte zostaw bo ciagnie kase).
nastepnie wyjdz z telefonem na dwor i uruchom mape.
telefon skieruj w ''niebo'' :wink: