DAJ CYNK
  • Wszystko, co związane z Symbianem
Wszystko, co związane z Symbianem

Moderator: Moderatorzy

 #614279  autor: Niamku
 16 lut 2013, 21:34
Witam,
mam spory problem. Mianowicie, kładłem się wieczorem spać i położyłem (bardzo delikatnie) telefon ekranem na podłodze przy łóżku. Po momencie usłyszałem jakiś trzask, lecz nie zwróciłem na to uwagi i poszedłem spać. Rano, gdy podniosłem telefon, ku mojemu zdziwieniu, cały ekran był pęknięty ( tzw. pajęczynka). Wiem, że to dziwnie brzmi, sam jestem zdziwiony, ale czy to w ogóle jest możliwe ?
Ostatnio zmieniony 26 lut 2013, 23:05 przez Niamku, łącznie zmieniany 1 raz.
 #614290  autor: remus77
 16 lut 2013, 21:58
Skoro uszkodziłeś ekran to widocznie możliwe...
tylko w jakim celu założyłeś ten temat? Chcesz porady co teraz zrobić czy tylko zadajesz pytanie retoryczne?
Być może wcześniej miałeś wcześniej jakieś mikrouszkodzenia a pod wpływem delikatnego nacisku doszło do pęknięcia. Przykre to ale co teraz poradzisz...

Ave!

 #614305  autor: wook
 16 lut 2013, 22:35
Telefonów nie kładzie się ekranem do dołu na twardych powierzchniach, łatwiej wtedy o uszkodzenie niż gdy ekran jest do góry. Nikt z osób które znam nie kładzie swoich telefonów/smartphonów ekranem do dołu (twierdzą tak samo jak ja, ekran do dołu przesuniesz/naciśniesz telefon i kłopot. Tak jak zazwyczaj nosi się telefon w kieszeni ekranem do ciała a nie na zewnątrz (mniejsze prawdopodobieństwo uszkodzenia).

Jestem dysortografem więc jak zrobię błąd to normalne.
"Od Samsunga, tragicznych plastików, Amoledów i TouchWiz'a Wybaw nas Stevie!

Od Androida i lagów Zachowaj nas Stephenie!

My userzy Was wielkich prosimy, wysłuchajcie nas!"

 #614310  autor: Niezgodna7
 16 lut 2013, 22:47
Z czego jest wykonana Twoja podłoga?
Pęknięcie jest przez cały ekran, czy od jakiegoś punktu na wszystkie strony?

Ewidentnie nie wypiję herbatki z administracją Telepolis

 #614599  autor: motov3
 17 lut 2013, 23:15
Wiem, ze to moze glupio zabrzmi...ale moze nagla roznica temperatur ? W sensie Ekran-Podloga (zimna) ?

Obrazek

 #614668  autor: Precelos
 18 lut 2013, 10:25
chetnie zobacze zdjecie tej peknietej szybki

ogolnie samo nic nie peka

Obrazek