DAJ CYNK
  • Wszystko, co związane z Symbianem
Wszystko, co związane z Symbianem

Moderator: Moderatorzy

 #614891  autor: Vieslav
 18 lut 2013, 23:54
Gwarancja jest międzynarodowa, powiedz więc gdzie mam dostarczyć telefon aby przywrócili go do należytego stanu. Transport to nie problem.

 #614941  autor: dario321
 19 lut 2013, 09:49
Vieslav pisze:Idąc za waszymi radami zasugerowałem wymianę telefonu na nowy.
komu to zasugerowales?
na stronie; http://www.nokia.com/pl-pl/pomoc/contact-us/ zloz reklamacje co do tych wszystkich napraw,jesli nie nokia byla sprzedawca telefonu to nie domagaj sie nowego od nich :wink:
mozesz wyslac telefon do serwisu w innym kraju UE,moze tam go naprawia w koncu :?

 #614945  autor: Vieslav
 19 lut 2013, 10:12
Telefon kupiłem na allegro, z kolei sprzedający kupił go w Orange. Nie mogę więc zgłaszać niezgodności towaru z umową. No nic, posmapuje trochę Nokie, zobaczymy, co powiedzą na te przyciski. Oczywiście jak regenersis odpowie to nieomieszkam o tym wspomnieć.
dario321 pisze: komu to zasugerowales?
W Nokia Care. No sorry, ale wyczerpało się miejsce na karcie gwarancyjnej, właściwie cały środek telefonu został już wymieniony (ze starego została mi bateria, wyświetlacz i obudowa) a nadal nie nadaje się do użytku. W dodatku wrócił podrapany jakby ktoś nim po podłodze jeździł.

 #614957  autor: kowcio
 19 lut 2013, 11:18
Widzisz, te serwisy Nokii są jakie są (i to nie tylko Nokii). Ja w Poznaniu nigdy nie miałem problemów z autoryzowanym serwisem Inter Consult na Dąbrowskiego. Telefony zawsze naprawiali szybko (raz popołudniu oddałem w piątek, w poniedziałek o 9 przyszedł SMS, że już do odbioru), a zawsze telefon tak naprawili, że byłem zadowolony. Ostatnio serwisowałem 500tkę, bo ekran czasami śnieżył delikatnie. Mimo, że nie było tego od razu widać, postanowili wymienić LCD i cały przedni panel dostałem nowiutki.
Tylko ciężko będzie Ci chyba oddać do serwisu w Poznaniu, bo nie wiem czy oni naprawiliby jakiś im wysłał kurierem :-/

 #614966  autor: dario321
 19 lut 2013, 11:38
Vieslav pisze:Telefon kupiłem na allegro, z kolei sprzedający kupił go w Orange. Nie mogę więc zgłaszać niezgodności towaru z umową.
a to niby czemu?bo nie jestes pierwotnym wlascicielem?
powinienes zasiegnac opinii rzecznika konsumentow,moim zdaniem masz szanse na nowy egzemplarz od orange.pozdro