DAJ CYNK
  • Wszystko, co związane z Symbianem
Wszystko, co związane z Symbianem
 #4995  autor: aNaX_Ax2500*
 03 maja 2005, 19:13
Ciekawe czy te modele pomogą zwiększyć zainteresowanie telefonami marki nokia czy nie??Czy tam co kolwiek na temat Nseries :-D

.::d(-_-)b::.

 #5037  autor: piotrz
 04 maja 2005, 14:09
myślę, że dzięki tym modelom Nokia znów zostanie postrzegana na rynku jako producent najlepszych telefonów komórkowych (tak jak kiedyś)

 #5042  autor: WitekT
 04 maja 2005, 15:00
Telefony wydają się być ciekawe. Ale ciekawsze jest to, że Nokia pierwszy raz wprowadziła zmiany w nazewnictwie swoich modeli. :)

 #5057  autor: Sirmark
 04 maja 2005, 17:43
WitekT pisze:Telefony wydają się być ciekawe. Ale ciekawsze jest to, że Nokia pierwszy raz wprowadziła zmiany w nazewnictwie swoich modeli. :)
znaczy drastyczne zmiany, bo wczesnije zmieniana byla filozofia cyferkowych oznaczen..
z drugiej strony pierwszym odstepstwem byl N-gage, a teraz mamy Nxx

--
Masz juz 18 lat? Oddaj Krew

 #5064  autor: Dragon
 04 maja 2005, 21:47
nareszcie w Nokii zawialo swiezoscia, chociaz jak dla mnie itak nie do konca N70 bardzo przypomina mi wzronictwem K700i, a zamknieta Nokia N91 jak iPod, a z tego co ja pamietam to oni kiedys Sagema oskarzali o produkowanie telefonow podobnych do produktow nokii

N

 #5075  autor: Pablo Romero
 05 maja 2005, 08:22
Mi sie te nokie nie podobaja... wszystkie nowe nokie nie wygladaja za ciekawie. Nie mowie ze nie sa ciekawe pod wzgledem funkcjonalnosci ale wizualnie cieniutko. Ratuja je elementy obudowy ze stali ale mimo wszystko mi sie nie podobaja. Moim zdaniem powinni skupic sie nie tylko na telefonach 3G bo jak narazie nie beda mieli zbyt duzego zainteresowania tymi modelami (bynajmniej w polsce).