Strona 1 z 1

[N95-2] Problem z YouTube

Post:06 kwie 2008, 17:18
autor: redharry
Siem
Ostatnio zainstalowałem program YouTube na mojej N95 8GB, zalogowałem się na moje konto itp. ale przy włączaniu video wyskakuje błąd "Couldn't load video streaming" . Może ktoś ma podobny problem ?
Pozdr

Post:07 kwie 2008, 22:39
autor: fortel
Nie wiem na 100% czy to jest to ale zapytam:wlaczyles usluge przesylania danych{video} u swojego operatora? :?:

Post:08 kwie 2008, 15:10
autor: redharry
Tak, wszystko jest włączone, problem pojawia się tylko na niektórych filmach video w programie. :?

Post:08 kwie 2008, 17:04
autor: fortel
Trzeba tak bylo mowic od poczatku ze masz problem z filmami a nie z portalem!Zobacz w instrukcji telefonu jakie filmy {formaty}mozesz nagrywac.Mialem podobny problem-wgrywam teraz w formacie mp4 i wszystko ladnie sie odtwarza.Druga rzecz to to z kad nagrywasz.Ja sciagam filmiki z ,,galery''i -odpukac w niemalowane drewno-chodzi wszystko wysmienicie. :smt006

Post:11 kwie 2008, 23:25
autor: redharry
Właśnie mam problem z filmami w portalu :twisted: ,gdy wejdziemy na stronke YouTube.com w przeglądarce int. telefonu pojawi się opcja pobrania programu na telefon dzięki któremu można odtwarzać, komentować i dodawać filmy z portalu. Program naprawdę to ułatwia jednak czasem pojawiają się takie problemy jak pisałem wyżej. To jest dziwne ,że filmik można parę razy obejrzeć po czym pojawia się ten błąd i po jakimś czasie filmik znowu działa :shock: