Strona 1 z 1

Nokia [n76] i dwa martwe piksele "a w sercu rozmacz&

Post:09 lut 2008, 12:29
autor: gudcezar
Kupiłem pod koniec grudnia 2007 roku nokię n76 w Warszawie w salonie noki (specjalnie do Wawy po nią pojechałem), teraz po około 40 dniach zauważyłem dwa martwe piklese, (zrobiłbym print screena, ale nie wiem jak to w telefonie zrobić, a nie mam dobrej cyfrówki).
Zauważyłem je kiedy grałem w "snakes" (tam jest dużo "czarnego" :) ), trochę mnie to wk****ło bo wybuliłem 1575zł i żądam 100% sprawnego telefonu!!
Czy gwarancja obejmuje tą wadę czy może nie?? Ja już wpadłem na pomysł jak "zmniejszyć widoczność tych pikseli na wyświetlaczy", po prostu w ustawieniach w nocy przyciemniam wyświetlacz na maxa i prawie ich nie widać ale to nie jest rozwiązanie które mnie satysfakcjonuje!
PROSZĘ O POMOC

Post:09 lut 2008, 13:04
autor: user_delete3

Post:09 lut 2008, 13:11
autor: ywis
Kupowałem ostatnio swojej kobiecie też N76 i u niej tej wady nie ma. Natomiast wcześniej gdy kupowałem N7500, to była zasypana martwymi pixelami.

Post:10 lut 2008, 19:08
autor: mkforever1
Jednym słowem wyświetlacze w Nokii to badziew, bardzo ciężko (przynajmniej mnie było ciężko) wyszukać dany model telefonu bez bad pixeli. Teoretycznie serwis powinien wymienić wyświetlacz jeśli mamy 3 lub więcej bad pixeli. Taką informację udało mi się pozyskać w serwisie - nie wiem czy to prawda, bo sam z tym problemem do serwisu się nigdy nie zwracałem, zawsze przy kupnie telefonu zwracam szczególną uwagę na wyświetlacz, zwłaszcza kiedy mowa o Nokii.