DAJ CYNK
  • Wszystko, co związane z mobilnymi systemami z rodziny Windows
Wszystko, co związane z mobilnymi systemami z rodziny Windows

Moderator: Moderatorzy

 #918878  autor: asziatko
 02 kwie 2017, 17:24
Witam,

Mam pytanko do Was, mam zrobiony update z WP 8.1 do WP 10 (dokładnie wersja 10.0.14939.953). Wszystko funkcjonuje poprawnie. Jest jedno ale, do otrzymywania Raportów Doręczeń wiadomości SMS/MMS.

Na WP 8.1 raporty otrzymywałem poprzez wiadomości SMS od OPERATOR tak jak na screenie poniżej

Obrazek
Kliknij By Powiększyć

. Mimo włączenia/ustawienia opcji doręczenia raportów SMS/MMS w Ustawieniach w WP 10

Obrazek
Kliknij By Powiększyć

to teraz nie otrzymuje Raportów Doręczeń SMS/MMS poprzez otrzymywanie wiadomości SMS od OPERATOR tylko krótka informacja/słowo Doręczono pod wysłaną wiadomością, tak jak na screenie poniżej

Obrazek
Kliknij By Powiększyć

. Co więcej słowo/informacja Doręczono pod wysłaną wiadomością znika jak napiszę kolejną wiadomość SMS/MM.

I tu mam do Was pytanie, jak zrobić/jak ustawić żebym mógł nadal otrzymywać Raporty Doręczeń wiadomości SMS/MMS poprzez przesyłaną wiadomość SMS od OPERATOR?. Jest taka możliwość?.

W Kontakcie,
Artur
 #949776  autor: FKS_91
 09 wrz 2017, 00:09
Nie zrobisz nic inaczej bo tak jest to przemyślane w w10. Podobnie jak na androidzie też dostajesz tylko krótką informację czy dostarczone. Z reguły jest to przemyślane nie najgorzej bo mnie drażniły te smsy które przychodziły jako raporty.