DAJ CYNK
  • Wszystko, co związane z systemami z rodziny Windows
Wszystko, co związane z systemami z rodziny Windows

Moderator: Moderatorzy

 #934921  autor: greenrs
 27 cze 2017, 23:21
motov3 pisze: Jesli ktos mysli o Nawigacji - to polecam bez dwoch zdan zaopatrzyc sie w cos na Androidzie. Nawet najprostszego. Mapy Google sa 1000% lepsze od nawigacji na W10m czy WP8.1.
No to ja Ci przedstawię mój dzisiejszy przypadek. Krótki wypad na górską włóczęgę. Google uparcie prowadzą mnie do sąsiedniej miejscowości, oddalonej o ok. 10 km. Here w WP 8.1 prowadzą jak po sznurku pod wskazany adres.
Z tym 1000% to Cię lekko poniosło :)
 #935094  autor: Pachinko
 28 cze 2017, 19:09
Wczoraj udało mi się wyrwać z drugiej ręki Lumię 640 na WM10. Poinstalowałem aktualizacje, ściągnąłem mapy, dzisiaj się przejechałem i ogólnie obleci ta nawigacja "Mapy". Wcześniej korzystałem z Here na Androida i tamten interfejs był trochę bardziej przejrzysty, tutaj jest to kapkę gorzej rozwiązane IMO. Googlowskich po prostu nie lubię, o.

Niemniej, dam tej aplikacji szansę. Jeśli do moich zastosowań się nada, to zostawię tak jak jest. Jeśli mnie zacznie wpieniać to kupię kolejną Motorolę albo zrobię jakiś downgrade do WP8.1. Chyba że mnie wyprowadzicie z błędu odnośnie downgrade - nie miałem za bardzo czasu żeby się wczytać w takie niuanse. Potrzebowałem telefonu "na już" i ten, póki co, wydaje się być całkiem spoko. :)

Edit: ach, jeszcze jedno, mam polską szczekaczkę w nawigacji. Telefon był z Play - po resecie były te ich fioletowe bąbelki na ekranie blokady.