DAJ CYNK
  • Wszystko, co związane z mobilnymi systemami z rodziny Windows
Wszystko, co związane z mobilnymi systemami z rodziny Windows

Moderator: Moderatorzy

 #916822  autor: motov3
 20 mar 2017, 08:20
Greenrs, podaj nr aktualizacji do map HERE. Wg oficjlanego info, zarowno aplikacja jak i mapy pod 8.1 nie beda aktualizowane.

Komunikat dla posiadaczy telefonów z systemem Windows Phone 8.1
Aplikacje HERE będą funkcjonować w dalszym ciągu bez żadnych problemów. Jednocześnie została podjęta decyzja o wstrzymaniu rozwoju nowych funkcji dla tej platformy. Dodatkowo aktualizacje map również zostały wstrzymane. Użytkownicy telefonów z Windows Phone 8.1 nie otrzymają już żadnej nowej aktualizacji aplikacji oraz map.
http://msmobile.pl/here-konczy-wsparcie ... -10-mobile

i teraz pytanie. Bo jesli jest jak mowisz - to BYC MOZE, Here zaciaga update map spod MAPY, w koncu maja byc skorelowane. Czyli ze Mapy mialy korzystac z map HERE. Ale obecnie widzimy ze to jednak nie to samo, wiec moze skorelowali jakos HERE - zeby te mapy update-owal, ale na interfejsie Here. Hmm. :-)

Obrazek
 #916955  autor: asziatko
 20 mar 2017, 18:50
Koledzy, zrobiłem update dziś swojej Lumi 640 LTE z Windows 8.1 na Windows 10 :).

Zeszło może to ponad 2 godziny, wszystko robiłem w nocy, ale przyznam że mimo obaw jest dobrze, ustawienia poczty i jak i same konta @ pozostały, kontrolnie zrobiłem backup SMS/MMS'ów (nie był potrzebny) są wszystkie wiadomości, połączenia wychodzące/przychodzące także są, Kalendarz również.

Wszystko dobrze, testuje teraz 10 i póki co przyzwyczajam się do niej :).

W Kontakcie,
Artur
 #917009  autor: greenrs
 20 mar 2017, 23:00
motov3 pisze:Greenrs, podaj nr aktualizacji do map HERE. Wg oficjlanego info, zarowno aplikacja jak i mapy pod 8.1 nie beda aktualizowane.

Komunikat dla posiadaczy telefonów z systemem Windows Phone 8.1
Aplikacje HERE będą funkcjonować w dalszym ciągu bez żadnych problemów. Jednocześnie została podjęta decyzja o wstrzymaniu rozwoju nowych funkcji dla tej platformy. Dodatkowo aktualizacje map również zostały wstrzymane. Użytkownicy telefonów z Windows Phone 8.1 nie otrzymają już żadnej nowej aktualizacji aplikacji oraz map.
http://msmobile.pl/here-konczy-wsparcie ... -10-mobile
Czytałem to info i sam jestem pozytywnie zaskoczony. Jak na razie co 2-3 miesiące dostaję aktualizację map Here (08.2016, 10.2016, 01.2017). Ostatnia wersja ma numer 8.30.67.153.