DAJ CYNK
  • Wszystko, co związane z mobilnymi systemami z rodziny Windows
Wszystko, co związane z mobilnymi systemami z rodziny Windows

Moderator: Moderatorzy

 #901009  autor: asziatko
 21 gru 2016, 18:12
Witam Koledzy,

Mam pytanko do Was, czy zaznaczając/włączając w Ustawieniach Lumii 640 LTE opcję Blokuj Nieznane Numery

Obrazek

to czy będę miał tylko blokowane połączenia przychodzące typy Nieznany jak na screenie poniżej

Obrazek

czy wszystkie połączenia przychodzące nieznane nawet z widocznych numerów ale nie zapisanych w Kontaktach?.

W Kontakcie,
Artur
 #901236  autor: asziatko
 22 gru 2016, 17:08
dario321 włączę i sprawdzę nie omieszkam zobaczyć, ale widzi mi się że będą blokowane tylko połączenia NIEZNANE, a numery nie zapisane w Kontaktach będą "dzwoniły" :).

W Kontakcie,
Artur
 #901266  autor: asziatko
 22 gru 2016, 19:16
Chciał bym tak zrobić żeby były blokowane połączenia co pisze NIEZNANE, ZASTRZEŻONY a wszystkie inne numery nawet te co nie mam w Kontaktach jak także kontakty zapisane mogły się do mnie dodzwonić.

W Kontakcie,
Artur
 #901346  autor: dario321
 23 gru 2016, 10:16
wiec wlacz opcje blokady nieznanych numerow,zas numery zastrzezone zablokuj u operatora lub przez stronke www w swoim koncie abonenckim.
 #901395  autor: asziatko
 23 gru 2016, 17:10
papay spróbuje najpierw na Lumi jak wygląda sprawa z połączeniem zablokowanym, a później zobaczę czy T-Mobile ma opcje ACR blokowania połączeń Nieznanych/Zastrzeżonych.

Codziennie dwa razy dziennie dzwoni do mnie właśnie NIEZNANY jak na screenie w pierwszym poście i chcę go zblokować, jak odebrałem raz to był szum i nic więcej i więcej nie odbieram, a dzwoni dalej.

W Kontakcie,
Artur