DAJ CYNK
  • Wszystko, co związane z mobilnymi systemami z rodziny Windows
Wszystko, co związane z mobilnymi systemami z rodziny Windows

Moderator: Moderatorzy

 #883908  autor: Eragon
 23 sie 2016, 12:40
1. Ekran odbierania połączenia.
Najpierw trzeba przesunąć lekko w górę, a potem dopiero nacisnąć odebranie. Idzie to zmienić ?
Są jakieś zapowiedzi co do tego ?

2. Nasz ulubiony program Gestures Beta, tu nie działa. No po prostu żal.
Ktoś z Was ma jakieś przecieki na ten temat?
Bo w systemie nie ma nic takiego wbudowanego.

Poważnie rozważam cofnięcie sie do 8.1...
Telefon jest używany tylko do dzwonienia i Whats App, a z tym 8.1 radzi sobie dobrze, a nawet lepiej dzięki niektórym ustawieniom.

:smt006
 #883968  autor: motov3
 23 sie 2016, 18:49
No no prosze :D Eragon na Windzie :D

@1. Nie idzie. To ma zapobiegac przypadkowemu odebraniu. Nie ma zadnych info co do zmiany sposobu odbierania.

@2. Wynika ze powinno dzialac wg M$.
https://www.microsoft.com/pl-pl/store/p ... zdncrcx3n9

Co do cofniecia do 8.1. Tez czasami sie nad tym zastanawiam. Ale pozniej jakos mi sie odechciewa. Jednak "look" jest dla mnie mocno wazny. Chociaz brak Lumia Camera i wszystkich opcji doprowadza mnie do szalu.

Obrazek
 #883974  autor: nemo2009
 23 sie 2016, 19:47
Eragon pisze:Telefon jest używany tylko do dzwonienia i Whats App, a z tym 8.1 radzi sobie dobrze, a nawet lepiej dzięki niektórym ustawieniom.
Obrazek
To cofnij się do 8.1,co cię powstrzymuje,skoro lepiej wszystko działało.Ja mam 10 insider na mojej Lumii 820,bo lubię eksperymenty. Moim podstawowym telefonem do dzwonienia jest słuchawka oparta na androidzie 6.0.Działa ok.

"Nigdy nie dyskutuj z idiotą,najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu,a póżniej pokona doświadczeniem"
 #883983  autor: motov3
 23 sie 2016, 21:34
Nemo z ciekawosci, i jak 10tka dziala na 820tce ? Mialem kiedys na 8.1 - bardzo sobie chwalilem :)
Dzis mam 10tke na 930tce, i szczerze mowiac to wydajnosc byla lepsza pod 8.1, ale wyglad pod 10tka. I glownie to mnie powstrzymuje przed powrotem bo lubie miec ustawiona tapete i male ikony po bokach.
Poza tym na 8.1 byla cala masa appsow w standardzie jakich na 10tce nie uswiadczysz - np Lumia Camera :)

Obrazek
 #884048  autor: Eragon
 24 sie 2016, 12:44
motov3 pisze:No no prosze Eragon na Windzie
Nie, nie, nie. Tak mnie nie pogrzało :p
Moim telefonem jest oczywiście Mi5, ale mam starszego dziadka z L640 - miewa jakieś problemy z odbieraniem. A pamiętam że na 8.1 było to rozwiązane w znacznie łatwiejszy sposób.

Co do Gestures.. no właśnie. Sam wczoraj znalazłem ten link, niby wskazują ze działa na W10, a tu taki uj. Żartownisie.

Może mają to w planach...
Nie wiem.
Fajny jest ten system, wypełniał lukę na rynku, ale teraz albo stoi w miejscu, albo się nawet cofa.
Dzięki za odp.

:smt006
 #884232  autor: klimasz
 25 sie 2016, 13:54
motov3 pisze:jakich na 10tce nie uswiadczysz - np Lumia Camera
Ale o co z tym biega? Bo na liście aplikacji mam L Camera, ale z aparatu korzystam raz na ruski rok.
Zainstalowałeś RS1?
Eragon pisze: Może mają to w planach...
Nie wiem.
Fajny jest ten system, wypełniał lukę na rynku, ale teraz albo stoi w miejscu, albo się nawet cofa.
Dzięki za odp.
Patrzyłem na RS1 - też na razie, niestety nie działa..., w sumie jeżeli telefon miałby mi służyć wyłącznie do dzwonienia i whatsapp'a, to cofnął bym już dawno do wp8.1 :)
 #884277  autor: motov3
 25 sie 2016, 18:35
Klimasz biega o to, ze na liscie appsow mozesz miec Lumia Camera - ale nie bedzie dzialac pod 10tka. Nawet nie uruchomisz. Napisze ci ze apps nie pod ten system.
Mam wszystko najnowszy update. A chodzi o to, ze Lumia Camera bardzo szybko robila zdjecia, do tego oferowala tryb Panorama - podczas gdy apps Aparat pod 10tka robi zdjecia powoli, powoli focusuje - zwlaszcza noca, a do tego nie ma w ogole opcji zrobienia Panoramy.

Obrazek
 #884355  autor: klimasz
 26 sie 2016, 10:25
A no włączyłem sobie i jest komunikat: " Żegnamy się z tą aplikacją. Wszystkie wspaniałe funkcje..." :D i jest przycisk uruchom aparat, faktycznie, ale teraz patrzę, że w RS1 jest trochę ułomna panorama ;p - ułomna bo pionowa, ale jest :P