DAJ CYNK
  • Wszystko, co związane z systemami z rodziny Windows
Wszystko, co związane z systemami z rodziny Windows

Moderator: Moderatorzy

 #867322  autor: Karikus
 22 maja 2016, 11:59
Witam,

1. Wczoraj zaktualizowałem swoją Lumię 735 z WM 8.1 do WM 10 (10.0.10586.318) no i na grach przycina. Internet włączam tylko kiedy jest mi potrzebny, wszelkie aktualizacje automatyczne wyłączone, żadnych aplikacji w tle. A gry przycinają. Tak ma być, czy jest jakieś rozwiązanie?

2. Nie mogę zapłacić w sklepie microsoftu poprzez doliczenia danej kwoty za aplikację/grę do rachunku, tylko każą wypełniać dane z karty etc. Operator potwierdził, iż mam włączoną opcję "dolicz do rachunku" a Pani z microsoftu stwierdziła, że problem leży w konfiguracji telefonu, ale ona mi nie pomoże. Mogę więc Was prosić o pomoc?

3. Pod WM 8.1 przypinałem do pulpitu skrót "zapisane zdjęcia" i klikając tamże odrazu udawałem się do interesującego mnie katalogu z filmami i zdjęciami. Pod WM 10 mogę tylko przypiąć skrót do "Zdjęcia" a następnie przedzierać się przez kolejne okienka do interesującego mnie katalogu, co wydłuża czas. Jest na to jakaś rada?

Dzięki, pozdrawiam!
 #867330  autor: motov3
 22 maja 2016, 13:39
Niestety kolego. Windows 10 mobile ma wieksze wymagania niz Windows Phone 8.1.
Nawet na flagowcach rodem Lumii 930 czy Lumii 950 - predkosc dzialania zostawia troche do zyczenia. Takze nie dziwie sie ze 735 przycina i to na grach. Rzeklbym raczej - Normalne.

Co do platnosci - nie pomoge bo nie korzystam.

Co do zdjec - niestety, razem z nowym systemem przyszly nowe rozwiazania - niekoniecznie dobre. Tak jest i tym razem. Niewiele da sie zrobic. Aby przejsc do zapisanych nalezy sie przekopywac przez opcje. Mozesz sprobowac dodac nowy album ze zdjeciami i jego przypiac na ekranie - ale nie wiem czy takie obejscie duzo pomoze.

Obrazek