DAJ CYNK
  • Wszystko, co związane z systemami z rodziny Windows
Wszystko, co związane z systemami z rodziny Windows

Moderator: Moderatorzy

 #830514  autor: Morvius
 21 paź 2015, 22:45
Noe było mi już dane. Byla aktualizacja do zrobienia ale juz z nią mialem problem żeby pobrać. Telefon dalej martwy. Mysle że w przyszłym tygodniu poleci na serwis. Dostanie nowe życie i bedzie grzecznie czekał na aktualizacje do grudnia :-)

Klasyczny obserwator wątku.
 #830543  autor: Morvius
 22 paź 2015, 09:28
Aż tak się nie znam. Mam zainstalowany na laptopie program od Microsoftu, który robił wszystko za mnie wcześniej. Prosił tylko o podłączenie kablem telefonu do jednostki, wykrywał i pytał co chce zrobić. Próbowałem zrobić tak i tym razem niestety dostaje tylko sygnał dźwiękowy o podłączeniu i prawie natychmiast o odłączeniu telefonu. Czy założyć na to osobny temat czy komuś przeszkadza, że o tym tu piszemy?

Klasyczny obserwator wątku.
 #830571  autor: Micho
 22 paź 2015, 12:57
To działa na tej samej zasadzie co wgrywanie romów na Andku. Ja się w to nie bawię. Więcej wyczytasz na forum dedykowanym Windowsowi :)
 #831182  autor: Morvius
 25 paź 2015, 14:19
Cześć, mam dobrą nowinę. Lumia żyje, użyłem odpowiedniego programu dedykowanego właśnie dla takich sytuacji. Widocznie Ms był przygotowany na takie ewentualności i z pozycji domu możemy sami dokonać naprawy. Użyta aplikacja to Windows Device Recovery Tool.

Klasyczny obserwator wątku.