Strona 1 z 1

Player do filmow z napisami - Znacie ?

Post:11 sie 2015, 00:00
autor: motov3
Czy jest jakis darmowy player do filmow z napisami w formacie txt (nie srt) w WIndows Store ?
Szukam szukam i jakos nie potrafie znalezc. Przetestowalem juz kilka, ale zaden nie otwiera napisow.

Macie jakies propozycje ?

Re: Player do filmow z napisami - Znacie ?

Post:11 sie 2015, 08:24
autor: Xy
A czemu nie chcesz w *.srt? Można skonwertować szybko pliki txt na srt. Kiedyś testowałem VLC ale poleciał z telefonu jeszcze szybciej niż go zainstalowałem. Teraz filmów na telefonie nie oglądam...
Generalnie rzecz biorąc z odtwarzaczami do filmów jest tak sobie. Szkoda, że nie ma na WP czegoś pokroju Mobo Player znanego z Andrzeja.

Re: Player do filmow z napisami - Znacie ?

Post:11 sie 2015, 11:21
autor: motov3
Ano juz zgralem filmy na smartfona :D Sadzilem ze to nie bedzie jakis mega wyczyn, zeby znalezc player co obsluzy najprostszy format tekstu (juz od czasu DOS-a na swiecie), ale jak widac sie troche przeliczylem :(

Ps. XY jak wlacze smarta w tryb samolotowy, bede ogladal film i kleknie bateria, po czym ja wyjme i wsadze nowa i zrestartuje telefon - to czy on wlaczy sie w trybie samolotowym czy tez w normalnym ? Bo nie chcialbym zeby mi zmienial na tryb komorkowy.

Re: Player do filmow z napisami - Znacie ?

Post:11 sie 2015, 12:30
autor: Xy
motov3 pisze:Ps. XY jak wlacze smarta w tryb samolotowy, bede ogladal film i kleknie bateria, po czym ja wyjme i wsadze nowa i zrestartuje telefon - to czy on wlaczy sie w trybie samolotowym czy tez w normalnym ? Bo nie chcialbym zeby mi zmienial na tryb komorkowy.
Nie wiem ale na Twoją prośbę włączyłem tryb samolotowy (nie ma zasięgu, wyłączyło mi Wi-Fi). Teraz uruchamiam telefon ponownie i z tego co widzę włączył się dalej w trybie samolotowym.
Teraz ręcznie wyłączyłem ten tryb. Ponownie widzę zasięg i samo się odpaliło Wi-Fi.