DAJ CYNK
  • Wszystko, co związane z systemami z rodziny Windows
Wszystko, co związane z systemami z rodziny Windows

Moderator: Moderatorzy

 #815666  autor: asziatko
 04 sie 2015, 00:05
Witam,

Zauważyłem że po zainstalowaniu aplikacji na WP 8.1 w LUMII 625 pojawiają się krzaczki na reklamach tam gdzie powinny być PL znaki. Wygląda to tak jak na screenach poniżej - wskazaną czerwoną strzałką

Obrazek Obrazek

. Czy jest szansa ustawienia w Ustawieniach tak żeby reklama tekstowa na zainstalowanej aplikacji była z PL znakami?. Jeśli tak to jak to ustawić?.

W Kontakcie,
Artur
 #815674  autor: Xy
 04 sie 2015, 08:46
W każdej reklamie tak masz? Uważam, że to jest tylko reklama i nie ma nic wspólnego z ustawieniami w telefonie. Jeżeli w IE, UC Browser czy w SMSach masz normalne, polskie znaki to nie ma się czym przejmować.
Przyznam, że nie zwracałem nigdy uwagi na to czy w reklamach są polskie znaki czy nie. Uważam tylko aby nie pacnąć przypadkowo w taką reklamę ;-)

Alcatel OT301 ➡ Motorola T180 ➡ Ericsson R310s ➡ SE K700i ➡ Samsung SGH-X450 ➡ Nokia 3310 ➡ SE K550i ➡ Nokia 6650d ➡ Xperia Neo ➡ Lumia 820 ➡ Xperia S ➡ HTC Desire 820 ➡ HTC One M8 ➡ Huawei P9 ➡ Galaxy S6 ➡ Nokia 7.2 ➡ Galaxy A71
 #815842  autor: asziatko
 05 sie 2015, 09:38
Mam tylko tą aplikację która emituje reklamy. I na tej aplikacji właśnie wyskakują reklamy które teksty mają z brakiem PL znaków i są krzaczki.

I IE mam normalnie chodź jak nie kiedy pokazuje się info o ciasteczkach żeby wrazić zgodę to także mam krzaczki zamiast PL znaków.

W SMS/MMS'ach mam normalnie wszystko z PL znakami.

W ustawieniach może jest coś nie tak?.

W Kontakcie,
Artur