DAJ CYNK
  • Wszystko, co związane z systemami z rodziny Windows
Wszystko, co związane z systemami z rodziny Windows
 #770187  autor: Zephon
 14 gru 2014, 14:08
Witam,

Czy w Lumii/ WnidowsPhone, istnieje możliwość ustawienia przycisku Power, tak aby kończył połączenie?

Dodatkowo, czy da się jakoś zmienić, uprościć odbieranie połączeń oraz, czy boczne przyciski głośności mogą być użyte do regulacji głośności połączenia, a nie tylko dzwonków i powiadomień?

Proszę o pomoc, w ustawieniach nigdzie nie znalazłem takich opcji, a to mój pierwszy kontakt z tym systemem.

Samsung R200s=>Siemens A52=>Nokia 6020=>Siemens CX65=>Sony Ericsson D750i=>Nokia N73 ME=>Samsung D900i=>Motorola E8=>Nokia C5=>Sony Ericsson Xperia Arc S=>Samsung Galaxy S III=> HTC One m7=> HTC 10=> HTC U12+
 #770309  autor: novy
 14 gru 2014, 22:33
Boczne przyciski głośności mogą być użyte do regulacji głośności połączenia. W momencie kiedy dzwonisz tak one działają.

Co do przycisku power to chyba się tak nie da.
 #770717  autor: daro526
 16 gru 2014, 15:15
W wersji Windows Phone 8.1 bocznymi przyciskami mozna ustawić glosnosc polaczenia, gllosnosc dzwonka i multimediów dla każdego z osobna w wersji 8.0 nie bylo takiej możliwości takze jak masz 8.0 to zaktualizuj sobie do 8.1 gdzie będziesz miał dodatkowe funkcje Np. Zmiana tla pod kafelkamii na ekranie głównym ale niestety nie da sie uprościć odbierania polaczen

www.korzystnaoferta.pl
 #773479  autor: sosen
 29 gru 2014, 00:43
Nie wiem czy działa na tym konkretnym modelu ale apka zapowiada się ciekawie https://www.windowsphone.com/pl-pl/stor ... ignin=true

Wystarczy podnieść telefon aby odebrać połączenie czy też położyć telefon na płaskim (np. biurko) w czasie rozmowy aby włączył się tryb głośnomówiący. Sprawdzałem na swoim i dosyć fajnie to działa chociaż jeszcze nie jest ona pozbawiona wad i do codziennego korzystania chyba się jeszcze nie nadaje.