DAJ CYNK
  • Wszystko, co związane z systemami z rodziny Windows
Wszystko, co związane z systemami z rodziny Windows
 #765649  autor: seto0000
 27 lis 2014, 15:07
Tak jak tytule, najlepiej przemawia do mnie Lumia 535 ew. sprowadzane z Wielkiej Brytanie 920 za 600zł z przesyłką... :smt007 a z opisu wszystko sie zgadza, dowód zakupu i gwarancja 24m.. kuszące ale nie mam pojęcia jak to z tym sprowadzaniem - ceną kusząca ale czeka się 20dni no i jak z gwarancjami itp?

Reasumując, nie moge się zdecydować, niby niewiele się różnią od siebie, poza 920 ale tutaj to niewiem co myśleć, i nie mam pojęcią którą wybrać.
Telefon głownie do internetu (fb,inst) więc i aprat dobry by się przydał ale nieukrywam, że lubie dobre gry... także ogólnie, który z nich jest najlepszy oprócz 920 bo ona bije je o głowe i co myslicie o sprowadzaniu?
 #775006  autor: KA
 03 sty 2015, 14:58
Przy zakupie z zagranicy żadnej gwarancji realnie nie będzie, uważaj też na aukcje "hurtowe" z Chin. L920 to inna liga, ale trudno zdobyć oryginalny nowy. Dla mniej wymagającego użytkownika L535 dual jest w Xkomie za 499zł. Bateria nie najmocniejsza, ale za to wymienna, 1GB RAMu, ekran ze słabą rozdzielczością, ale wygląda naprawdę nieźle, przyzwoity aparat 5MP plus przedni też 5MP, b.słabe nagrywanie wideo. Ogólnie bardzo przyzwoicie W TEJ CENIE.

W końcu DZIAŁAJĄCY Android!!!