DAJ CYNK
  • Wszystko, co związane z mobilnymi systemami z rodziny Windows
Wszystko, co związane z mobilnymi systemami z rodziny Windows

Moderator: Moderatorzy

  • Strona 10 z 11
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
 #841509  autor: cyanoone
 21 gru 2015, 18:55
Pytałem się o Windowsa 10 na starych lumiach w piątek człowieka ze stoiska w centrum handlowym, nie wiedział. Dowiedziałem się tylko: 'jesteśmy szkoleni po lebkach'.

Plus-->Play (2015) -->Plus (2018)
Klucz-->Orange-->Lajt (2017)
 #841525  autor: ja.michal
 21 gru 2015, 20:56
klimasz pisze: To wiem, pytanie jak długo będzie trzeba czekać ;)
Wolę czekać nawet do połowy 2016 r. z aktualizacją do W10, ale, żeby było już natywne WiFi Calling i VoLTE. Cortana to w sumie ciekawostka. Z drugiej strony może i będzie dopracowana skoro rynek polski to jeden z głównych rynków WP.
cyanoone pisze: Pytałem się o Windowsa 10 na starych lumiach w piątek człowieka ze stoiska w centrum handlowym, nie wiedział. Dowiedziałem się tylko: 'jesteśmy szkoleni po lebkach'.
Ma być, ale wersje z 512 MB RAM będą miały ograniczenia, nie wszystkie funkcje będą działać.

Poczekamy, zobaczymy.
 #841544  autor: Xy
 21 gru 2015, 22:30
cyanoone pisze:Pytałem się o Windowsa 10 na starych lumiach w piątek człowieka ze stoiska w centrum handlowym, nie wiedział. Dowiedziałem się tylko: 'jesteśmy szkoleni po lebkach'.
Czyżby był na szkoleniu w Pomarańczowej sieci telekomunikacyjnej? ;-) Taki typ szkolenia pasuje do nich ;-)

Alcatel OT301 ➡ Motorola T180 ➡ Ericsson R310s ➡ SE K700i ➡ Samsung SGH-X450 ➡ Nokia 3310 ➡ SE K550i ➡ Nokia 6650d ➡ Xperia Neo ➡ Lumia 820 ➡ Xperia S ➡ HTC Desire 820 ➡ HTC One M8 ➡ Huawei P9 ➡ Galaxy S6 ➡ Nokia 7.2 ➡ Galaxy A71
 #842139  autor: maniek89
 26 gru 2015, 21:06
motov3 pisze:Powoduje toba chec zmiany :) Warto probowac nowych rzeczy :)
Chęć zmiany również ;) Obecny telefon już po gwarancji, powoli się rozglądam - pośpiechu nie ma ;)
 #847238  autor: Morvius
 25 sty 2016, 14:32
Jak narazie mam dosyć kaprysów win 10. Raz działa i jest świetnie i ok a jak się spierdzieli to po całości. Każda aplikacja crashuje od kilku dni i wywala do pulpitu po ostatniej aktualizacji. Nie da się względnie normalnie funkcjonować. Muszę przeprosić się z androidem.

Klasyczny obserwator wątku.
 #847243  autor: klimasz
 25 sty 2016, 14:49
Morvius pisze:Jak narazie mam dosyć kaprysów win 10. Raz działa i jest świetnie i ok a jak się spierdzieli to po całości. Każda aplikacja crashuje od kilku dni i wywala do pulpitu po ostatniej aktualizacji. Nie da się względnie normalnie funkcjonować. Muszę przeprosić się z androidem.
735 na buildzie .63?
 #847244  autor: greenrs
 25 sty 2016, 14:55
Morvius pisze:Jak narazie mam dosyć kaprysów win 10. Raz działa i jest świetnie i ok a jak się spierdzieli to po całości. Każda aplikacja crashuje od kilku dni i wywala do pulpitu po ostatniej aktualizacji. Nie da się względnie normalnie funkcjonować. Muszę przeprosić się z androidem.
Skoro już teraz korzystasz z Windows 10 przed datą oficjalnej aktualizacji, to znaczy że dobrowolnie przystąpiłeś do programu Windows Insider - czyli zgodziłeś się na nieoficjalne i nie w pełni dopracowane wersje Windows 10. Więc po co ten lament? :wink: Nie lepiej zaczekać do momentu oficjalnej aktualizacji i dopiero wtedy krytykować?
 #847246  autor: Morvius
 25 sty 2016, 15:11
Jak już napisałem, było ok. Działało bez zarzutu. Świetnie wręcz wyśmienicie. Aktualizacja oficjalna miała być lada dzień. Nagle człowiek dowiaduje się o przesunięciu daty aktualizacji oraz system zaczyna się walić. Więc pytanie w głowie, po co psuć coś co działa i jest ok? I jak długo jeszcze trzeba czekać na coś co ma być oficjalne? No i na koniec jak długo trzeba czekać na oficjalną, stabilną wersję Denim? Odpowiedz mi na te pytania. Odpowiedz sobie na te pytania, przekonaj mnie abym nie rezygnował.

Klasyczny obserwator wątku.
 #848377  autor: motov3
 31 sty 2016, 14:35
Morvius let's wait for the final version :-) wtedy bedziesz podejmowal tak radykalne decyzje :)

Obrazek
 #877680  autor: muzycznamj
 17 lip 2016, 21:44
ja obecnie posiadam telefon z Windowsa phone ale na pewno więcej go nie kupię. Po pierwsze brak rozwijania aplikacji przykładowo zwykły instagram beta toż to jest jakieś kosmiczne nieporozumienie. najardziej zirytował mnie brak pokemonów. wszyscy grają a ja nie mogę

Fajne dzwonki na telefon to pozytywne źródło energii na każdy nowy dzień.
 #877699  autor: motov3
 18 lip 2016, 00:26
muzycznamj pisze:najardziej zirytował mnie brak pokemonów. wszyscy grają a ja nie mogę
Ile ty masz lat ? 5 ? :lol:

Obrazek
 #877718  autor: Kryniczanin
 18 lip 2016, 09:23
najardziej zirytował mnie brak pokemonów. wszyscy grają a ja nie mogę
Chciałbym mieć takie problemy w życiu jak Ty. Niestety mam już ponad 30 lat...
 #877770  autor: klimasz
 18 lip 2016, 14:38
muzycznamj pisze:ja obecnie posiadam telefon z Windowsa phone ale na pewno więcej go nie kupię. Po pierwsze brak rozwijania aplikacji przykładowo zwykły instagram beta toż to jest jakieś kosmiczne nieporozumienie
Nie korzystam z Instagrama, ale z tego co wiem, to nie jest żadna BETA? https://www.microsoft.com/pl-pl/store/a ... blggh5l9xt

muzycznamj pisze:najardziej zirytował mnie brak pokemonów. wszyscy grają a ja nie mogę
Normalnie koniec świata :D

:lol:
 #885607  autor: ManiacGSM
 03 wrz 2016, 08:48
klimasz pisze:
muzycznamj pisze:ja obecnie posiadam telefon z Windowsa phone ale na pewno więcej go nie kupię. Po pierwsze brak rozwijania aplikacji przykładowo zwykły instagram beta toż to jest jakieś kosmiczne nieporozumienie
Nie korzystam z Instagrama, ale z tego co wiem, to nie jest żadna BETA? https://www.microsoft.com/pl-pl/store/a ... blggh5l9xt

muzycznamj pisze:najardziej zirytował mnie brak pokemonów. wszyscy grają a ja nie mogę
Normalnie koniec świata :D

:lol:
Pozwolę sobie odkopać nieco wątek i się wtrącić do rozmowy. Akurat instagram na WP to niestety nieporozumienie. I to nie ważne czy beta czy nie beta. Oni mogą sobie nazywać to nawet wersją finalną. Po prostu nie da się z tego korzystać. (przynajmniej jeżeli chodzi o wersję na WP- 8.1)

PLUSH na Kartę x1. Virgin Mobile x1, Orange FREE x1, PLAY MIX x1.
iP 5s, NOKIA C7, HUAWEI Y5, BB 9810, NOKIA 2610.
 #885705  autor: motov3
 03 wrz 2016, 22:56
No coz, nie dla kazdego instagram to koniecznosc :) Rzeklbym nawet - przesadny zbytek.

Obrazek
  • Strona 10 z 11
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11