DAJ CYNK
  • Wszystko, co związane z systemami z rodziny Windows
Wszystko, co związane z systemami z rodziny Windows

Moderator: Moderatorzy

 #756624  autor: Grzesiex.1995
 17 paź 2014, 22:02
Witam :) mam prosbe chcialbym aby ktos umiescil opinie o lumi jak w temacie bo chcialbym kupic takowy telefon bylbym bardzo wdzieczny gdyby ktos mi doradzil czy warto sie w to pakowac :) interesuje mnie w duzym stopniu ile dni wytrzymuje bateria w tej noki z gory dziekuje za odp :)

 #756635  autor: hdfunpack
 17 paź 2014, 23:25
Moim zdaniem nie warto, to telefon okrojony z wielu funkcji co widać np po braku autofocusa.

Rada: kup sobie Lumie 520, jest to najlepszy telefon do 400zł.

[ Dodano: 2014-10-18, 18:47 ]
I pamiętaj żeby nie aktualizować do wp 8.1 bo będzie zamulać.

sds

 #756817  autor: Grzesiex.1995
 18 paź 2014, 21:05
a czy jest to lepszy wybor niz telefony z systemem android w tym przedziale cenowym :)?

 #756820  autor: hdfunpack
 18 paź 2014, 21:12
Myślę, że tak, ponieważ większość tanich telefonów z androidem ma słabe podzespoły i brak aktualizacji do kitkata (może oprócz lg l40). Te 2 cechy skutkują zamulaniem.
 #768132  autor: Gosia
 06 gru 2014, 08:06
Mam ten telefon od m-ca. Ogólnie jestem zadowolona. Przede wszystkim w takiej cenie mam telefon z dual sim, które działa świetnie. Ustawiłam transfer danych na jedną kartę, z drugiej nie pobrało mi ani 1 gr za Internet. Są osobne kafelki do wysyłania SMSów i dzwonienia z każdej karty, można też łatwo przełączyć się na dzwonienie/pisanie SMSów z jednej albo z drugiej karty, wystarczy wybrać nr 1 lub 2 w górnym prawym rogu.
Więc dual SIM to jest moim zdaniem ogromna zaleta.

Poza tym przeglądarka internetowa działa szybko, bez problemu można oglądać filmy na YT. Ani razu system mi się nie zawiesił, nie spowalniał itp. Z aplikacji też jestem zadowolona, ale to jest kwestia nie telefonu, tylko tego czy ktoś woli Androida, czy Windowsa. Dla mnie wygodniejszy jest Windows, m.in. dlatego, że mam dostęp do OneDrive bezpośrednio z kafelka, pakiet Office też pewnie będę wykorzystywać (a że telefon jest dual SIM nie muszę się ograniczać w korzystaniu z Internetu).
Opisałam to, na co ja zwróciłam uwagę.
Z wad: zdjęcia są średniej jakości, podobnie filmy. Jednak na podstawowe potrzeby się nadają.

Nie wiem, ile jest takich modeli, na polskich forach jeszcze nie spotkałam się z takim przypadkiem, ale moja Nokia ma problemy z aplikacjami zapisywanymi na karcie pamięci (po jakimś czasie przestają działać). Dlatego już drugi raz trafiła do serwisu. Jak napisałam, nie wiem, na ile często ten problem występuje, spotkałam się z kilkoma takimi przypadkami opisanymi na stronach angielskojęzycznych.

Poza tym problemem, z telefonu jestem bardzo zadowolona.