DAJ CYNK
  • Wszystko, co związane z mobilnymi systemami z rodziny Windows
Wszystko, co związane z mobilnymi systemami z rodziny Windows

Moderator: Moderatorzy

  • Strona 1 z 7
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7
 #638387  autor: Xavi
 09 cze 2013, 15:43
Jest podobny temat w dziale Android może spróbujemy się podzielić widomościami o najlepszych aplikacjach z których korzystacie na systemie WP8. Krótko mówiąc co warto zainstalować?
W moim przypadku to:
Status Baterii
Ceneo
Transportoid
Dyktafon
ConnectivityShortcuts
RapDialer
flashlight-xt

 #645397  autor: wook
 07 lip 2013, 14:19
jest coś w stylu Real Rancing 3 znanego z androida?

Jestem dysortografem więc jak zrobię błąd to normalne.
"Od Samsunga, tragicznych plastików, Amoledów i TouchWiz'a Wybaw nas Stevie!

Od Androida i lagów Zachowaj nas Stephenie!

My userzy Was wielkich prosimy, wysłuchajcie nas!"

 #645398  autor: Xavi
 07 lip 2013, 14:50
Ten notatnik Notillity całkiek fajny tylko szkoda że chyba nie ma przypomnień do notatek. Może ktoś zna właśnie jakiś przypominacz najlepiej z cyklicznymi przypomnieniami np co tydzień, m-c , kwartał, rok?

 #645492  autor: galtom
 08 lip 2013, 09:24
U mnie z godnych polecenia są:

AccuWeather
Reader
Netflix - ale wymaga abonamentu $7.99/miesięcznie (jak w przypadku iOS i Androida) + SmartDNS na US
Crackle darmowe ale wymaga SmartDNS na US
BBC iPlayer wymaga SmartDNS na UK
Authenticator
Chronos Calendar
Disqus
Endomondo
Facebook
Lumia pusher
Sport.pl Live
WhatsApp
Skype

BTW: zmiana regionu sklepu w WP jest dużo prostsza niż w iOS i Androidzie. Tylko an WP7.x to nie działa :-(

Pozdrawiam,
Galtom

 #645543  autor: user_delete34
 08 lip 2013, 12:48
Dodam Nextgen Reader - póki nie ma oficjalnego feedly na WP, ten jest dobrym zamiennikiem.

 #645781  autor: drcox
 09 lip 2013, 12:32
wook pisze:jest coś w stylu Real Rancing 3 znanego z androida?
Ja mam na Windows Phone 7 Real Racing...2 :P

 #645926  autor: wook
 09 lip 2013, 21:05
fajnie wygląda graficznie? Duży wybór tras i samochodów?

Jestem dysortografem więc jak zrobię błąd to normalne.
"Od Samsunga, tragicznych plastików, Amoledów i TouchWiz'a Wybaw nas Stevie!

Od Androida i lagów Zachowaj nas Stephenie!

My userzy Was wielkich prosimy, wysłuchajcie nas!"

 #645962  autor: drcox
 09 lip 2013, 22:36
Graficznie fajna, zerknij na Windows Phone Store, nawet z przeglądarki, tam są screeny i opis. A jak ktoś z twoich znajomych ma Windows Phone to zainstaluj i wypróbuj, bo w przeciwieństwie do Androida na Windows Phone jest to możliwe i nie trzeba się uwijać w 15 minut :P Droga jest bo kosztuje 17zł ale są czasem promocje.

 #646002  autor: Xy
 10 lip 2013, 09:42
Hm, większość ludzi narzeka, że w Marketplace jest mały wybór aplikacji. A ja widzę, że jest ich całkiem sporo, wiele za darmo. Może ci ludzie woleliby mieć np. 300 rodzajów latarki, 600 kompasów i tysiąc durnych gierek? Tu, jak widzę, jest wszystko co potrzebne. Nie ma zbędnego śmiecia jak w Google Play.
Dla mnie już zauważyłem odpowiednie. teraz tylko poczekać na Lumię...

Alcatel OT301 ➡ Motorola T180 ➡ Ericsson R310s ➡ SE K700i ➡ Samsung SGH-X450 ➡ Nokia 3310 ➡ SE K550i ➡ Nokia 6650d ➡ Xperia Neo ➡ Lumia 820 ➡ Xperia S ➡ HTC Desire 820 ➡ HTC One M8 ➡ Huawei P9 ➡ Galaxy S6 ➡ Nokia 7.2 ➡ Galaxy A71

 #646075  autor: user_delete34
 10 lip 2013, 16:12
35 jewro za navi Nokii dla mojego 8Sa. To jeszcze po takim czasie (kiedy to było mówione, że będzie - a nadal nie ma) i w dodatku kiepska ta navi w wersji dla WP (wnioskuję po rozmowie z użytkownikiem Nokii 620).

Xy, jest tu trochę aplikacji, ale i tu także powtarza się trochę śmieci. Dla mnie taki wybór jest mały. Mi trzeba kilku dobrych, rozbudowanych programów.

Dobija mnie brak menadżera plików i tapety pod kaflami. Rozumiem prostotę, na początku myślałem, że spokojnie dam radę bez tego. Teraz widzę, że przesiadka z N79 na 8S (S60v3 na WP8) okazała się być zmianą na gorsze. Przeglądarka ratuje WP, gdyby nie ona - wróciłbym do Symbiana na Belle w 808.

31 maja kupiłem Raymana w bazarku, do tej pory MS nie może ściągnąć opłaty, dziwne.

 #646111  autor: drcox
 10 lip 2013, 19:35
Dobija mnie brak menadżera plików
Trudno żeby był, skoro w systemie nie ma normalnej "komputerowej" struktury katalogów.
tapety pod kaflami
Jakbym się zastanawiał w życiu nad takimi pierdołami, to bym żył krócej o 10 lat. A przez Ciebie się właśnie zacząłem zastanawiać... o ile w Windows 8 jeszcze to rozumiem (większa przestrzeń i mniejszy dysonans między Modern UI a pulpitem) to w Windows Phone... po cholerę tapeta skoro 90% powierzchni ekranu zajmują kafle?!

Ja nie kupiłem 8S ze względu na brak nawigacji Nokii. I wcale im się nie dziwie że nie obdarowują za darmo innych producentów...

 #646122  autor: user_delete34
 10 lip 2013, 20:28
drcox pisze:po cholerę tapeta skoro 90% powierzchni ekranu zajmują kafle?!
Mam niezmiernie nudny zielono-biały ekran startowy (z czarnym tłem), bo wszystkie potrzebne mi kafle są takie, a nie mogę zmienić ich kolorów osobno, tylko dla wszystkich naraz.
drcox pisze:A przez Ciebie się właśnie zacząłem zastanawiać...
A ja zaczynam dobrze rozumieć ludzi piszących o tym, że WP jest zbyt ograniczony odnośnie modyfikacji. ;)
drcox pisze:Ja nie kupiłem 8S ze względu na brak nawigacji Nokii.
Kupiłem to, bo wydawał się dobrym średniakiem, a potrzebowałem zamiennika dla N79 (padał głośnik). Wyczytałem, że Nokia udostępniła navi za free poza Lumiami, ale tylko gdzieś tam - liczyłem, że dotrze do PL, skoro tu WP się sprzedaje. Dotrze. Płatna, już nie beta, a nadal średnia.

Poza tym, może któryś GDR wprowadzi szybką zmianę w kafelkach łączności: BT, GPS, WiFi itp, bo ciągłe wchodzenie w ustawienia jest uciążliwe.

 #646218  autor: T-mati1
 11 lip 2013, 08:30
Poza tym, może któryś GDR wprowadzi szybką zmianę w kafelkach łączności: BT, GPS, WiFi itp, bo ciągłe wchodzenie w ustawienia jest uciążliwe.
Masz w mrkecie kafelki łączności

THUNDER UP!!!

 #646257  autor: user_delete34
 11 lip 2013, 11:51
T-mati1, właśnie o ich zmianę mi chodzi. Mam je, ale są kiepskie o tyle, że nadal trzeba wchodzić przez nie i dopiero kliknąć włącznik.

 #646436  autor: drcox
 11 lip 2013, 23:16
T-mati1 pisze:Masz w mrkecie kafelki łączności
Jemu chodzi o to, żeby kafelki łączności nie przekierowywały do ustawień, tylko żeby od razu przełączały ON/OFF.

 #646707  autor: T-mati1
 13 lip 2013, 10:32
No naprawdę problem z nimi jak nie wiem. Dwa kliknięcia i włączone, męczące. Cos gdzieś czytalem, że takie cos maja wprowadzić w Windows Phone blue

THUNDER UP!!!

 #646757  autor: user_delete34
 13 lip 2013, 13:49
T-mati1 pisze:Dwa kliknięcia i włączone, męczące
Nie 2, bo trochę trzeba się nadotykać, żeby wyjść z aplikacji na pulpit, powłączać i powrócić. Można prościej i szybciej, przydałaby się ta belka powiadomień.

Skoro jest szansa na usprawnienie w kolejnej edycji WP to dobre i to.

To jedna z wielu drobnostek, ale jednak denerwujących.

 #646825  autor: drcox
 13 lip 2013, 18:27
T-mati1 pisze:No naprawdę problem z nimi jak nie wiem. Dwa kliknięcia i włączone, męczące. Cos gdzieś czytalem, że takie cos maja wprowadzić w Windows Phone blue
Skoro można prościej to czemu ma być trudniej?
  • Strona 1 z 7
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7