DAJ CYNK
  • Chińskie telefony i inne mniej lub bardziej egzotyczne marki, a także dyskusja ogólna, ponad podziałami według producentów.
Chińskie telefony i inne mniej lub bardziej egzotyczne marki, a także dyskusja ogólna, ponad podziałami według producentów.

Moderator: Moderatorzy

 #930302  autor: AQQ1993
 08 cze 2017, 21:15
Mój problem polega na tym, że telefon w przeróżnych momentach samoczynnie się resetuje, przywrócenie ustawień fabrycznych nie pomogło, był serwis- wymiana płyty głównej, jednak problem nadal jest, więc nie wiem co robić
 #930356  autor: Niezgodna7
 09 cze 2017, 08:08
Ponownie uderz do serwisu - niech zrobią jeszcze raz , skoro wcześniej nie dali rady

Ewidentnie nie wypiję herbatki z administracją Telepolis
 #931901  autor: kmiieciik
 16 cze 2017, 10:29
a nie możesz reklamować i prosić o wymianę telefonu? to nowy model, nie powinny się z nim dziać takie rzeczy
 #941530  autor: IdaAldorf
 27 lip 2017, 09:31
Miałam ten sam problem z tym telefonem. Trzy razy był serwisowany i za każdym razem był ten sam błąd. Po wymianie telefonu na nowy niestety resetowanie nie ustało, nowy telefon resetował się tak samo jak ten poprzedni. Winną okazała się aplikacja pogodowa - wyrzuciłam aplikację i resetowanie ustało. Popróbuj odinstalować każdą ze swoich aplikacji i obserwuj telefon po każdym odinstalowaniu - to powinno pomóc.