DAJ CYNK
  • Chińskie telefony i inne mniej lub bardziej egzotyczne marki, a także dyskusja ogólna, ponad podziałami według producentów.
Chińskie telefony i inne mniej lub bardziej egzotyczne marki, a także dyskusja ogólna, ponad podziałami według producentów.

Moderator: Moderatorzy

 #892186  autor: michalsiedlce
 19 paź 2016, 18:06
Witam.
Nagrywam dźwięki silników autobusów i później oddaję modelerom aby użyli ich do stworzenie modelu pojazdu do gry OMSI2. I mam następujące pytanie czy da się nagrać telefonem lepszy dźwięk niż aparatem oraz czy jest dedykowana aplikacja do nagrywania dźwięków bo standardowa nagrywa podobnie jak aparat.

Pozdrawiam
 #892374  autor: Morvius
 20 paź 2016, 22:10
Czy nie prościej używać dyktafonu? Lub aplikacji typowo do rejestru dźwięku. Jeżeli jednak jakość ma być lepsza niż przeciętna to moim zdaniem i tak powinieneś zastosować nagrywanie dyktafonem. Widać zwracasz na to uwagę więc zapewne to nie byle pierdoła.

Klasyczny obserwator wątku.
 #895903  autor: 78marcinkr
 16 lis 2016, 23:44
Ja niedawno robiłem sobie dzwonek - dźwięk rozrusznika i odpalania popularnego malucha. Znalazłem najgłośniejszy i najpełniejszy jakościowo materiał filmowy na popularnym serwisie z filmikami, uruchomiłem program Audio City z możliwością rejestrowania dźwięków, włączyłem nagrywanie, puściłem filmik, po skończeniu filmiku zatrzymałem nagrywanie, wzmocniłem dynamikę dźwięku do jak najgłośniejszej, ale bez przesterów, zapisałem plik w formacie mp3, przesłałem kabelkiem z kompa na kartę micro SD i ustawiłem jako dzwonek. Na wyżej wspomnianym popularnym serwisie w filmikach są różne dźwięki autobusów, ciągników, jednostek EN-57, dzwonów kościelnych i co tylko sobie zamarzę, tak że nie potrzeba biegać za autobusem z dyktafonem. Przez kabelek również z kompa przesłałem sobie różne, ładne tapety z popularnymi prezenterkami i pogodynkami z Tv.