DAJ CYNK
  • Chińskie telefony i inne mniej lub bardziej egzotyczne marki, a także dyskusja ogólna, ponad podziałami według producentów.
Chińskie telefony i inne mniej lub bardziej egzotyczne marki, a także dyskusja ogólna, ponad podziałami według producentów.
 #877975  autor: barnaclebay
 19 lip 2016, 19:59
Witam,
Dzisiaj oddałam swój telefon na gwarancję, dostałam zastępczy.
Mój telefon miał kartę sim nano, natomiast do zastępczego pasowała micro. Kupiłam w salonie przejściówkę, ale w domu miałam z nią spory problem, ponieważ karta z niej wypadała i nie za bardzo chciało się to wsunąć w gniazdo. Próbowałam do skutku, aż wskoczyło... z tym, że wskoczyła sama przejściówka a karta nano wypadła. :cry:
Za żadne skarby świata nie chce wyjść, nie chce też mocno ciągnąć, żeby nic nie uszkodzić.
Teraz, jak uważacie, czy lepiej iść do serwisu i naprawić zastępczy telefon na własną rękę? I czy wie ktoś może jak wygląda właśnie sprawa z zaklinowaną przejściówką? Naprawa trwa długo?
 #882006  autor: Bamboo19
 09 sie 2016, 16:14
Zawsze możesz samodzielnie spróbować rozkręcić i wyjąc kartę, natomiast jeżeli boisz się że gorzej będzie to pozostaje serwis.
 #883609  autor: pakierhakierxd2
 21 sie 2016, 11:51
Pewnie jakiś starszy Samsunga ,ja już 2 z 2010 tak uszkodziłem ,w obu próbując wyjąc kartę uszkodziłem slot ;P

Pozdrawiam :)