DAJ CYNK
  • Chińskie telefony i inne mniej lub bardziej egzotyczne marki, a także dyskusja ogólna, ponad podziałami według producentów.
Chińskie telefony i inne mniej lub bardziej egzotyczne marki, a także dyskusja ogólna, ponad podziałami według producentów.

Moderator: Moderatorzy

 #731743  autor: user_delete34
 10 lip 2014, 20:40
Mam telefon Sony Z1 Compact, laptopa z kartą WiFi Intel 7260AC i tiwi z HDMI bez interfejsów bezprzewodowych (nie ma też aplikacji smart TV). Czy istnieje jakaś technologia, dzięki której bezprzewodowo, bez widocznych opóźnień prześlę obraz z obu tych urządzeń do telewizora, jeśli podłączę do niego jakieś jedno dodatkowe urządzenie (odbiornik - Chromecast, Apple TV czy coś)? Jeśli tak, co będę mógł strumieniować - czy tylko jakiś określony obszar, np aplikację Netflix, czy każdy wyświetlany na ekranie obraz? Czy w razie czego, to samo urządzenie (i ten standard) obsłuży też strumieniowanie z np MacBooka z OS X i czy z któregokolwiek z tych urządzeń prześle też dźwięk?
 #1069759  autor: iphoneski
 17 kwie 2019, 21:52
Tak żeby nie zakładać nowego tematu.
Mam pytanie odnośnie Chromecast. Posiadam kilka łącz - moje domowe, mobilny router i czasem udostępniam net z telefonu. Można to urządzenie konfigurować pod kilka sieci wifi czy za każdym razem trzeba przywracać do fabrycznych i robić od nowa?