DAJ CYNK
  • Chińskie telefony i inne mniej lub bardziej egzotyczne marki, a także dyskusja ogólna, ponad podziałami według producentów.
Chińskie telefony i inne mniej lub bardziej egzotyczne marki, a także dyskusja ogólna, ponad podziałami według producentów.

Moderator: Moderatorzy

  • Strona 7 z 9
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9

 #741526  autor: MarryRose
 18 sie 2014, 19:57
Mam problem z odtwarzaczem muzyki w telefonie...jak go obsługiwać...jak na razie doszłam do etapu wyświetlania wszystkich piosenek na jednej liście (a trochę ich jest)...jak zrobić jakieś listy odtwarzania żeby to pogrupować????
 #808752  autor: fononx
 26 cze 2015, 13:27
Witam,
Używam dwóch kart SIM. Wibracje są wyłączone. W momencie odbierania połączenia w słuchawce słychać głośny stuk. Czy ktoś zetknął się z podobnym problemem?
Druga sprawa, to jakość wyświetlacza. W ciągu dnia (nawet pochmurnego) prawie nie da się nic odczytać. Nie odklejałem jeszcze folii - może to jej sprawka?
fx
 #808839  autor: Niezgodna7
 26 cze 2015, 19:16
Fononx.
Wyłącz raz jeden sim, raz drugi, dalej coś stuka?
Wyłącz, włącz fon.
*
Folia jest zapewne ,,cudza"? po kimś masz ten fon?

Ewidentnie nie wypiję herbatki z administracją Telepolis
 #810488  autor: jamamoto
 06 lip 2015, 23:04
uzywasz telefonu myphone hammer czy smartphone myphone iron, zwanego omylnie tez hammerem ?
 #811145  autor: fononx
 10 lip 2015, 16:38
Calm7 pisze:Fononx.
Wyłącz raz jeden sim, raz drugi, dalej coś stuka?
Wyłącz, włącz fon.
*
To nie o ten stuk pytam. Stuk związany z wyborem karty jest akceptowalny. Powstaje przed pojawieniem się sygnału. Ten paskudny powstaje, gdy ktoś odbiera telefon, gdy dzwonię.
Calm7 pisze:Folia jest zapewne ,,cudza"? po kimś masz ten fon?
Po sobie. Jestem jego pierwszym właścicielem.
f.
 #811146  autor: fononx
 10 lip 2015, 16:41
jamamoto pisze:uzywasz telefonu myphone hammer czy smartphone myphone iron, zwanego omylnie tez hammerem ?
Pisałem o zwykłym Hammerze, ale żeby było śmieszniej w smartfonie też jest ten sam efekt (i to przy jednym SIMie). I smartfon nazywa się hammer, a nie iron bo pochodzi z Biedronki.
 #811161  autor: Niezgodna7
 10 lip 2015, 18:16
Nie wiem jak z tą folią, ale rozjaśnij ekran - jakieś zmiany? (1~5)
ja w pochmurne /normalne dni mam na 3-ce ustawiony.
Gdy słońce, to daję na maxa, na 5-kę

Ewidentnie nie wypiję herbatki z administracją Telepolis
 #811168  autor: cyanoone
 10 lip 2015, 18:36
Calm7, jak kupisz folie matową to będzie lepiej. Tylko mniej na uwadze, że rozbija ona jasne barwy.

Plus-->Play (2015) -->Plus (2018)
Klucz-->Orange-->Lajt (2017)
 #811534  autor: fononx
 13 lip 2015, 11:34
Skoro - jak się wydaje - "stuka" tylko u mnie, to może jakaś hipoteza badawcza? Co może być przyczyną? W jednym (klasycznym) hammerze mam dwa simy: orange i lycamobile, a w drugim (h-smart) - jeden, lycamobile.
f
 #811570  autor: Niezgodna7
 13 lip 2015, 14:06
możemy się pobawić i w hipotezy;
wycisz kompletnie dźwięki, odbierz rozmowę. Ten sam stuk ?
Zmień dzwonek na wav.
Zmień dzwonek na inny, systemowy.
i jak?
:-D

Ewidentnie nie wypiję herbatki z administracją Telepolis
 #811574  autor: fononx
 13 lip 2015, 14:32
Calm7 pisze:możemy się pobawić i w hipotezy;
wycisz kompletnie dźwięki, odbierz rozmowę. Ten sam stuk ?
Zmień dzwonek na wav.
Zmień dzwonek na inny, systemowy.
i jak?
:-D
Źle napisałem, niejasno. Nie chodzi o odbieranie rozmowy, tylko odwrotnie - stuk występuje, gdy to ja dzwonię do kogoś, a ten odbiera połączenie. Wyciszanie itp. nie pomaga. Dzwonki są emitowane przez głośnik, a stuk występuje w słuchawce, bezpośrednio po tonie oczekiwania.
Ciekaw jestem, czy ktoś miał do czynienia z podobnym zjawiskiem - może w innym telefonie?
f.
 #812630  autor: limaK
 17 lip 2015, 19:16
BTW https://www.facebook.com/myPhone.Mobile ... 0880032014 ;)
myPhone nie zdradza na razie zbyt wielu informacji na temat nowego smartfonu. Wiemy, że będzie nosił nazwę Hammer AXE i otrzyma wyświetlacz HD o przekątnej 4,5 cala. Telefon zostanie zaoferowany w dwóch wersjach - 3G i LTE.

1. W wersji 3G smartfon otrzyma czterordzeniowy procesor z zegarem 1,3 GHz, prawdopodobnie produkcji MediaTeka. Będzie mu towarzyszyć 1 GB pamięci operacyjnej. Pamięć wbudowana ma mieć 8 GB, zaś tylny aparat będzie 8-megapikselowy, zapewne z modułem OmniVision. Przednia kamera ma być prosta: 2 Mpx. Zasilanie zapewni bateria o pojemności 3300 mAh, wyposażona w antenę NFC.

2. Model LTE będzie znacznie ciekawszy, ale niestety droższy. Ma mieć 2 GB RAM-u i ośmiordzeniowy procesor MTK 6752V/C z taktowaniem 1,7 GHz. Otrzyma też większą baterię (3700 mAh) i lepszy zestaw aparatów - 13 oraz 5 megapikseli. Będzie miał ponadto 16 GB pamięci wewnętrznej.

3. W gamie myPhone pojawi się jeszcze jeden model z linii Hammer, ale będzie to już klasyczna komórka o podstawowych możliwościach. Telefon Hammer 2 otrzyma 2,2-calowy wyświetlacz QCIF, klasyczną klawiaturę oraz 2-megapikselowy aparat. Oczywiście, będzie spełniał wymagania IP67 i nie powinien być drogi... Również i ten model pojawi się w dwóch wariantach: 2G i 3G.
 #814372  autor: jamamoto
 27 lip 2015, 23:18
fononx pisze:Pisałem o zwykłym Hammerze, ale żeby było śmieszniej w smartfonie też jest ten sam efekt (i to przy jednym SIMie). I smartfon nazywa się hammer, a nie iron bo pochodzi z Biedronki.
akurat w biedronce byl myphone h-smart, czyli klon myphone iron (albo hammer iron)
limaK pisze:myPhone nie zdradza na razie zbyt wielu informacji na temat nowego smartfonu. Wiemy, że będzie nosił nazwę Hammer AXE i otrzyma wyświetlacz HD o przekątnej 4,5 cala. Telefon zostanie zaoferowany w dwóch wersjach - 3G i LTE.
wiem, widzialem, bomba
to te zapowiadane hammer infinity, tylko pod nazwa axe,
zakladaja ceny w okolicach 800-1000zl (3g-lte)
limaK pisze:2. Model LTE będzie znacznie ciekawszy, ale niestety droższy. Ma mieć 2 GB RAM-u i ośmiordzeniowy procesor MTK 6752V/C z taktowaniem 1,7 GHz. Otrzyma też większą baterię (3700 mAh) i lepszy zestaw aparatów - 13 oraz 5 megapikseli. Będzie miał ponadto 16 GB pamięci wewnętrznej.
i tym razem ku zaskoczeniu model lte jest mocniejszy i to duzo od 3g, przeciwnie jak to mialo miejsce w infinity
 #814498  autor: fononx
 28 lip 2015, 19:21
jamamoto pisze:
fononx pisze:Pisałem o zwykłym Hammerze, ale żeby było śmieszniej w smartfonie też jest ten sam efekt (i to przy jednym SIMie). I smartfon nazywa się hammer, a nie iron bo pochodzi z Biedronki.
akurat w biedronce byl myphone h-smart, czyli klon myphone iron (albo hammer iron)
Akurat na pudełku jest również nazwa Hammer, więc nie ma sprzeczności, a czy to dokładnie to samo, co iron...
Według MyPhone opisany efekt "strzału w ucho" jest normalnym zjawiskiem dla tych telefonów. Czy ktoś z użytkowników może to potwierdzić?
f.
 #816691  autor: jamamoto
 10 sie 2015, 21:44
jamamoto pisze:zakladaja ceny w okolicach 800-1000zl (3g-lte)
aktualizacja, wiadomo juz ze nowy myphone hammer axe lte bedzie po 999zl
fononx pisze:Według MyPhone opisany efekt "strzału w ucho" jest normalnym zjawiskiem dla tych telefonów. Czy ktoś z użytkowników może to potwierdzić?
w luna i infinity z ktorymi mialem kontakt tego nie bylo
Akurat na pudełku jest również nazwa Hammer, więc nie ma sprzeczności, a czy to dokładnie to samo, co iron...
istnialy drobne roznice pomiedzy h-smart a iron, chyba iron mial hartowane szklo i obsluge aero2
 #816694  autor: Niezgodna7
 10 sie 2015, 21:58
jamamoto.
wersja bez Lte powinna być dużo tańsza - nie tylko lte ,,wycięte"...

Ewidentnie nie wypiję herbatki z administracją Telepolis
 #817932  autor: darek638
 18 sie 2015, 18:41
Elo. U mnie tego Axe widziałem dzisiaj za 895. LTE. A tak wogóle witam po długiej nieobecności :)

Nigdy więcej Play.
 #821858  autor: zoltan666
 07 wrz 2015, 12:15
Zdecydowałem sie na zakup Hammera Axe w wersji LTE w kolorze pomarańczowym i co... okazuje się, że nie idzie go nigdzie aktualnie kupić. :(
 #821904  autor: Niezgodna7
 07 wrz 2015, 15:35
Jak ktoś wyhaczy Hammera 2 - opiszcie wrażenia.
Niezbyt mi się ta ścisła klawiatura podoba...
:-(

Ewidentnie nie wypiję herbatki z administracją Telepolis
  • Strona 7 z 9
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9