DAJ CYNK
  • Chińskie telefony i inne mniej lub bardziej egzotyczne marki, a także dyskusja ogólna, ponad podziałami według producentów.
Chińskie telefony i inne mniej lub bardziej egzotyczne marki, a także dyskusja ogólna, ponad podziałami według producentów.

Moderator: Moderatorzy

 #55972  autor: xlord
 24 lut 2006, 13:42
Po przeczytaniu artykulu na lamach Telepolis nasunelo mi sie od razu pytanie dotyczace losow zuzytych komorek w Polsce.
Jak wiadomo, od 1 lipca 2006, firmy sprzedajace, dostarczajace sprzet AGD i RTV beda zobowiazane do odbioru od nabywcy i utylizacji starego sprzetu. Czy przypadkiem nie dotyczy to rowniez dostawcow sprzetu telekomunikacyjnego?
Sam posiadam w swoich szufladach co najmniej 4 stare komorki i nie bardzo wiem, czy je wyrzucic, czy nie i do jakiego wora selekcyjnego.
Baterie wrzucam do baterii, ale reszta? Do plastikow? Do puszek? A moze do pozostalych odpadow?
A Wy co robicie ze starymi komorami?
Moze ktos cos wie wiecej na ten temat i zechcialby sie ta wiedza z nami podzielic.
:)

Pozdrawiam

 #55978  autor: shake
 24 lut 2006, 13:59
Nie lepiej je sprzedać?? Całe lub na części

WIELKI POWRÓT

Witaj w telepolis.pl [you]
[you] chcesz kupić tusz lub toner do drukarki ??
Jak tak to wejdź na www.stempol.pl i napisz maila
Pozdrawiam [you]

 #56013  autor: xlord
 24 lut 2006, 15:17
shake pisze:Nie lepiej je sprzedać?? Całe lub na części
A ile bym dostal, za zwisnietego, obitego i z lezaca bateria sagema mc912?
Pytanie do optymistow, bo realna cene znam :wink:

Pozdrawiam

 #56016  autor: orB
 24 lut 2006, 15:23
wystawiasz na allegro jako 4 uszkodzone w jednej licytacji i przy odrobinie szczęścia 20zł do przodu :P

 #56017  autor: shake
 24 lut 2006, 15:25
Coś tma napewno dostaniesz

WIELKI POWRÓT

Witaj w telepolis.pl [you]
[you] chcesz kupić tusz lub toner do drukarki ??
Jak tak to wejdź na www.stempol.pl i napisz maila
Pozdrawiam [you]

 #56042  autor: grobelas
 24 lut 2006, 16:46
No tak........, a ta osoba co kupi ten telefon za powiedzmy 20zł. to myślicie, że za jakiś czas użytkowania uda się jej ponownie go sprzedać? W sumie to nie mam tak starego telefonu, także na razie się tym za bardzo nie przejmuję. Jednak dobrze byłoby wiedzieć co z takimi starociami zrobić.

 #56044  autor: shake
 24 lut 2006, 16:48
Albo kolekcjonować co wy na to ja właśnie kolekcjonuje mam bardzo różne i bardzo stare telefony

WIELKI POWRÓT

Witaj w telepolis.pl [you]
[you] chcesz kupić tusz lub toner do drukarki ??
Jak tak to wejdź na www.stempol.pl i napisz maila
Pozdrawiam [you]