DAJ CYNK
  • Chińskie telefony i inne mniej lub bardziej egzotyczne marki, a także dyskusja ogólna, ponad podziałami według producentów.
Chińskie telefony i inne mniej lub bardziej egzotyczne marki, a także dyskusja ogólna, ponad podziałami według producentów.
 #380454  autor: adiq1033
 13 sty 2010, 17:04
Witam.

Chciałem was zapytać, czy gracie może w gry typu Online w telefonie komórkowym? Ja miałem styczność póki co tylko z Tibią Micro Edition, która wg mnie świetnie się sprawdza podczas długiej i żmudnej podróży, przebywania poza domem, ogólnie w chwili nudy i samotności. Wersja PC odstrasza mnie i nie chodzi tu tylko o dzieci neo, ale ogólnie o poziom rozrywki, natomiast wersja mobilna przyciągnęła mnie do siebie. Możliwość komunikacji podczas gry bardzo umila przygody, ranking postaci pozwoli sprawdzić kto jest najsilniejszy obecnie na serwerze, mini mapka doprowadzi do celu. Można także tworzyć listę przyjaciół.

Wszystko wygląda tak:
Obrazek

Zniechęca na pewno fakt, że za wersje Gold przychodzi nam zapłacić około 5$, naturalnie znaleźli się odkrywcy, którzy potrafią obejść sposób odpłatnej aktualizacji Tibia ME, a ich metody są rozpowszechnione i dostępne w na formach tematycznych.

Posiadając Nokię N93 miałem wypróbować Anrufen Online, która pod względem graficznym prezentuje się znacznie lepiej od Tibii. Niestety, próby połączenia się z serwerem okazały się daremną stratą czasu. W efekcie, nie wiem czy gra jest dostępna dla Europejczyków(z wersją angielską), czy wyłącznie dla państw azjatyckich.

Tak to się prezentuje:
Obrazek

Jeśli ktoś z was miał styczność z innymi produktami oferującymi zabawę w sieci, bardzo proszę podsyłajcie tu te tytuły. Wydaje mi się, że na bieżąco ta branża będzie się rozwijać, ponieważ Internet w telefonie rośne w siłę i staje się coraz bardziej popularny.

Cały czas intryguje mnie myśl, jakby wyglądał World of Warcraft w wersji mobilnej? :wink:

Oficjalne strony wymienionych przeze mnie gier:
http://www.tibiame.com/
http://anrufen.wistone.com/

 #380527  autor: orson_dzi
 13 sty 2010, 22:30
Miałem styczność tylko z grami przez BT.
Normalną rzeczą jest już dla mnie widok dwóch kumpli grających w PES-a i kilka osób kibicujących dookoła ;) .

Lista używanych telefonów nie mieści się w tym polu tekstowym :)
 #380787  autor: znawca
 15 sty 2010, 01:29
Gry online w telefonie? Heh... To miałoby rację bytu, bo zwykłe to długością rozgrywki i fabułą nie grzeszą, a nawet irytują, a gra z realnymi ludźmi to już coś :D Tyle, że WiFi u nas nie wszędzie jest, a internet w telefonie jest cholernie drogi, a takie gry online to tylko poza domem (bo na chacie to można do komputera usiąść :D).
adiq1033 pisze:Cały czas intryguje mnie myśl, jakby wyglądał World of Warcraft w wersji mobilnej? :wink:
Pewnie byłby tak samo denerwujący jak ten komputerowy. Nie znoszę WoWa i dla mnie jest synonimem uzależnienia od komputerów/internetu, NERDowstwa itp... :wink: Zło najgorsze generalnie.
Nie przepadam za MMO, ale w telefonie byłaby to najrozsądniejsza propozycja.

DLACZEGO BBCODE NIE DZIAŁA?!

 #391039  autor: adiq1033
 02 mar 2010, 22:28
Udało mi się natrafić na kilka nowych tytułów, niestety nie sprawdziłem ich. Są to:

- MU Black Knight
- Rhynn [http://www.rhynn.com/]
- Armada: Kingdoms
- Pocket Kingdom: Own the World (nie mam pewności co do autentyczności, bowiem gra ukazać miała się na starą platformę N-GAGE)
- GraalOnline Classic (chyba wyłącznie na Apple iPhone).

 #466679  autor: Radek_S
 23 mar 2011, 01:12
Ja znam np. 'Age of Heroes Online'
Też ciekawe.. :-D
 #886305  autor: kastiel
 07 wrz 2016, 06:27
Podbijam temat bo jest ciekawy Sam mogę polecić na telefon:
Cut the rope
Alchemię
oraz pokemon go

Za to jeśli chcecie sobie pograć w jakąś dobrą grę na komputerze to zainstalujcie sobie:
Metin 2
Nos tale
Dragon Knight

Są to gry rpg, które są darmowe:---wymoderowano-Remington---