DAJ CYNK
  • Chińskie telefony i inne mniej lub bardziej egzotyczne marki, a także dyskusja ogólna, ponad podziałami według producentów.
Chińskie telefony i inne mniej lub bardziej egzotyczne marki, a także dyskusja ogólna, ponad podziałami według producentów.

Moderator: Moderatorzy

 #284399  autor: pfy
 23 sie 2008, 00:35
wgrałam mobi deska, skonfigurowałam telefon na polaczenie wap gprs, sciagnełam pakiet... co zrobic zeby działał ?

 #284429  autor: kowcio
 23 sie 2008, 11:16
pfy pisze:wap gprs
Internet GPRS (int GPRS), to po pierwsze
po drugie, w Plusie (widzę, że masz tą sieć) połączenia poprzez WAP są płatne normalnie, pakiet można wykorzystać TYLKO na połączenia Internet.
Jak ściągniesz sobie ustawienia Internet i je w telefonie i aplikacjach włączysz (nie mam pojęcia jak to się robi w Sagemach), to uruchom MobiDeska, powinien się połączyć z Internetem. Później podajesz swój numer GG z hasłem, chyba musisz zainportować kontakty i już powinno wszystko śmigać jak należy.

 #284447  autor: pfy
 23 sie 2008, 11:49
i tu kolejny problem. bo ja wlasnie tez nie mam pojecia. chyba w moim telefonie w oglole nie mozna :x Bo ze strony plusa nie ma konfiguracji int gprs ... ;|



Okok, juz mam telefonik skonfigurowany na [internet gprs], wgranego ideska, sciagniety pakiet, aktywowany profil internet i d@@a, nie działa...

 #310428  autor: babeo
 14 sty 2009, 16:54
Kod: Zaznacz cały
Null Pointer java/lang/Null Pointer Exception
I klops. Nie działa. Ktoś tak miał?

 #310434  autor: kowcio
 14 sty 2009, 17:16
babeo pisze:Kod:
Null Pointer java/lang/Null Pointer Exception


I klops. Nie działa. Ktoś tak miał?
Jestem pod wrażeniem... Na 6300 ten komunikator działał jak ta lala. Próbowałeś reinstalki?
Jak to nie pomoże, to polecam także inny alternatywny komunikator Inspiro ;) Ale jak z działaniem na 6300 nie mam pojęcia, wiem że na Samsungach ładnie działa w porównaniu do mobideska ;)