DAJ CYNK
  • Chińskie telefony i inne mniej lub bardziej egzotyczne marki, a także dyskusja ogólna, ponad podziałami według producentów.
Chińskie telefony i inne mniej lub bardziej egzotyczne marki, a także dyskusja ogólna, ponad podziałami według producentów.

Moderator: Moderatorzy

 #233675  autor: Kaczy
 16 lis 2007, 11:26
Jedynie co by się dało zainstalować to javowską wersję NaviExperta. Ale szczerze wątpię, by zadziałało. Ale spróbuj. Ściągnij sobie z tej strony aplikację i zobacz czy działa. Najlepiej wybierz wersję dla jakiejś Nokii.

...::: Made for loneliness :::...

 #233802  autor: rajski-ptaszek
 16 lis 2007, 20:32
u mnie byl problem z czytaniem karty sim z simplusa, probowalam na pieciu plusfonach i za kazdym razem telefon sam sie wylaczal po kilku sekundach. dzialo sie tak tylko w przypadku tej jednej karty, pozostale simplusy (ktore mam do testów) normalnie logowaly sie do sieci.
miala to byc konwersja simplus-mix i decyzja klienta padła na inny model.

sprzedalam ok 20szt tego modelu (co na moj punkt jest dobrym wynikiem) i reklamacji jeszcze nie bylo

 #233853  autor: Kaczy
 16 lis 2007, 23:32
rajski-ptaszek pisze:u mnie byl problem z czytaniem karty sim z simplusa,
Też coś takiego miałem. Moją kartę simplusa Plusfon czytał, a kartę Mixa już nie chciał. No i nici z PWA-Mix. :/

...::: Made for loneliness :::...

 #233881  autor: dechomenon
 17 lis 2007, 10:33
Kaczy pisze:Też coś takiego miałem. Moją kartę simplusa Plusfon czytał, a kartę Mixa już nie chciał. No i nici z PWA-Mix. :/
a jak wiemy to liczy się do totala...a macie jeszcze plusfony? u nas już dawno sie skończyły koleżanki z punktu wygrały w konkursie na swim mikrorynku! Dziś właśnie odchodzę z Plusa....

 #234010  autor: yagi
 17 lis 2007, 20:21
dechomenon pisze:Dziś właśnie odchodzę z Plusa....
Pochwal sie gdzie... ;)

Obrazek

:!: Yagi's Para Para Dekkai Mara Mix (14.09.2010)

 #234101  autor: dzejDi
 18 lis 2007, 12:05
Browarek pisze:1.Dzwonek jest narastający,jak ktoś do nas dzwoni i skasujemy rozmowę to przestawi się głośność na taki poziom jaka była w momencie rozłączenia rozmowy.I tak jest w każdym profilu.Jak ktoś nam puści strzałeczkę to mamy na poziomie 1 i tu nie możemy nic zrobić.Natomiast jak ktoś do nas dzwoni to poczekajcie aż poziom głośności wzrośnie do ustalonego przez was i wtedy się nie zmieni :D
2.Ustawienia Bluetooth - modem . Po każdym wyłączeniu telefonu wraca na włączony USB.Jak ktoś się łączy przez Bluetooth to musi wejść w opcje i włączyć modem Bluetooth i tak po każdym wyłączeniu telefonu.
3.Ustawianie czasu podświetlania klawiatury to fikcja ,zawsze podświetla jednakowo długo.
4.Kontakty synchronizacja z dołączonym oprogramowaniem jest do kitu ,uwazajcie bo możecie stracić kontakty jak nie macie kopi na kompie
5.Ogólnie problemy połączenia z internetem przez Bluetooth (przerywa połączenia modemowe, przy parowaniu urządzeń kilka razy trzeba próbować żeby wykrył laptopa ,palmtopa,inny telefon)
6.Potrafi rozmowę prowadzoną przez słuchawkę Bluetooth przełączyć nagle do telefonu na głośnik :mrgreen:
7.Jeśli jest sparowana słuchawka Bluetooth nie da rady odebrać rozmowy w telefonie.

I wiele innych błędów.
Bardzo nie dopracowany soft nie spotkałem jeszcze telefonu z tyloma błędami w oprogramowaniu
Specjalnie zarejestrowałem się tutaj aby potwierdzić te nieciekawe informacje. Najbadzej dokucza ściszający się dzwonek... czasem nie słyszę że ktoś do mnie dzwoni! napisałem maila do plusgsm, poczekam na odp i dam znać ;) Zapewne sprowadzi się to do oddania telefonu do serwisu PLus'a. Mam prośbę do wszystkich którzy czytają ten post i mają Plusfona. Piszcie do mnie przez forum. Trzeba coś z tym zrobić, nie może byc tak że ludziom wciskane są niegotowe produkty!

PS. bardzo mnie to zirytowało ... ;)

 #234163  autor: Kaczy
 18 lis 2007, 16:42
dechomenon pisze:a jak wiemy to liczy się do totala...a macie jeszcze plusfony?
Jest ich u nas sporo. No ale my do konkursu jakoś się nie paliliśmy, więc może dlatego są :)

...::: Made for loneliness :::...

 #234335  autor: castagnet
 19 lis 2007, 14:18
Mam pytanie do pracowników w punktach Plusa, z czystej ciekawości. Sprzedajecie te Plusfony w salonach Plusa.
W dużej mierze od Was zależy co klient wybierze, bo dużo jest jeszcze na tym świecie osób zielonych.
Nie macie później wyrzutów sumienia że wcisnęliście komuś HUAWEI'a (bo chcecie ich duzo sprzedac bo macie jakiś tam konkurs) zamiast przyzwoitej i sprawdzonej Nokii np. 3110c czy 6151?
Która szczerze powiedziawszy dotrzymuje kroku Plusfonowi jeżeli chodzi o funkcje.
Nie zrozumcie mnie źle, nie mam do Was nic bo to nie moja sprawa. Tak tylko pytam :-)
Ja wiem ze swojego doświadczenia że nie słucha się ludzi przy wyborze telefonu w salonach sieci, którejkolwiek. :P

 #234350  autor: dechomenon
 19 lis 2007, 16:00
yagi pisze:dechomenon napisał/a:
Dziś właśnie odchodzę z Plusa....


Pochwal sie gdzie... ;)
jeszcze troche i powiem..:P będzie widać w opisie:P

oki ale te telefony nie są za 1zł a ludzie takie chcę castagnet..więc jak gdyby plusfon jest dla nich alternatywą..tani fon z 3G i jeszcze paroma przydatnymi funkcjami...
Ostatnio zmieniony 19 lis 2007, 16:00 przez dechomenon, łącznie zmieniany 1 raz.

 #234351  autor: rajski-ptaszek
 19 lis 2007, 16:00
castagnet pisze:Nie macie później wyrzutów sumienia że wcisnęliście komuś HUAWEI'a (bo chcecie ich duzo sprzedac bo macie jakiś tam konkurs)
Powiem tak, ja nie wciskam telefonów. Jesli ktos pyta o moje zdanie czy o rade to polecam model sprawdzony i malo awaryjny. Nie powiem zdecydowanemu za zakup Plusfona klientowi "nie bierz pan tego bo za miesiac Pan przyjdzie z reklamacja".
to decyzja klienta co wybierze. a konkurs niewielkie ma znaczenie (przynajmniej dla mnie). zreszta i tak juz po konkurse Plusfona :)

 #234352  autor: dechomenon
 19 lis 2007, 16:01
ja nigdy nie polece N6080 plusfon no jeszcze nie miałem przypadku awarii, no ja już w sumie telefonów nie polecam na czień dzisiejszy hehe

 #234482  autor: Kaczy
 19 lis 2007, 23:02
castagnet pisze:Nie macie później wyrzutów sumienia że wcisnęliście komuś HUAWEI'a (bo chcecie ich duzo sprzedac bo macie jakiś tam konkurs) zamiast przyzwoitej i sprawdzonej Nokii np. 3110c czy 6151?
Dziś trzech klientów poprosiło mi o Plusfony. I sam byłem zdziwiony, że je chcieli.
Plusem Plusfona jet cena. Jeśli posłuchasz sobie ludzi, którzy przychodzą do salonu i pierwsze co mówią, to to, że chcą telefon za złotówkę to co można im doradzić. Jeśli alternatywą jest np. Nokia 1600.

...::: Made for loneliness :::...

 #234495  autor: dechomenon
 20 lis 2007, 03:54
no tylko czekać teraz na następce plusfona...ciekawe co z tego wyjdzie!

 #234517  autor: castagnet
 20 lis 2007, 10:21
Kaczy pisze:chcą telefon za złotówkę to co można im doradzić. Jeśli alternatywą jest np. Nokia 1600.
Tu w sumie masz racje. Wolę Plusfona niż 1600. Nie wiedziałem po prostu że między Plusfonem a 6151 i 3110c jest taka różnica cenowa.

 #234561  autor: dechomenon
 20 lis 2007, 15:21
castagnet pisze:Tu w sumie masz racje. Wolę Plusfona niż 1600. Nie wiedziałem po prostu że między Plusfonem a 6151 i 3110c jest taka różnica cenowa.
malo tego 6151 nie ma w mixie...

 #234881  autor: syn stalina
 22 lis 2007, 12:47
Mysle o zakupie plusfona w mixie z powodu przyzwoitej rozdzielczosci wyswietlacza i obslugi 3G. Ale czy ktos z was nie orientuje sie przypadkiem czy ta "kropka" z przodu, nad wyswietlaczem to kamera do wideorozmow?
aha... i czy na plusfonie pociągneła by opera mini? najlepiej wersja 4. Jak ktos mial styczność z operą na plusfonie to niech porowna szybkościowo do jakiegoś tela jak moze:) dzieki z gory.

 #234890  autor: dechomenon
 22 lis 2007, 13:23
nie ta kropka to jest czujnik światła...ten telefon ma opcję wideorozmów ale tylko odbieranie..no chyba, że obrócisz aparat w drugą strone i wysyłasz obraz..ale nie widzisz tego co nadajesz...tak samo jak w N6151 i jeszcze w wielu innych modelach...

 #235185  autor: syn stalina
 23 lis 2007, 20:35
dzieki:)
A z tą Operą Mini ktos sie moze orientuje?

 #235234  autor: 88KRiSu
 24 lis 2007, 14:54
Mam problem z mobilnym gadu gadu... I potrzebuje opis manualnej konfiguracji internetu przez gprs do plusfona 401i... Na standardowych opcjach nie działa pisze ze jest błędna konfiguracja i ze najprawdopodobniej używam połączenia przez WAP... A na stronie plusa nie ma automatycznej konfiguracji do tego telefonu...Dzięki

 #235374  autor: rfk
 25 lis 2007, 11:17
jak długo trzyma bateria przy tym fonie ??