DAJ CYNK
  • Chińskie telefony i inne mniej lub bardziej egzotyczne marki, a także dyskusja ogólna, ponad podziałami według producentów.
Chińskie telefony i inne mniej lub bardziej egzotyczne marki, a także dyskusja ogólna, ponad podziałami według producentów.

Moderator: Moderatorzy

 #1114182  autor: Pawel28
 28 mar 2021, 17:46
Witam dzień dobry chcę kupić telefon z klawiaturą qwerty i i wpadł mi w oko taki o to telefon Nokia Asha 302 z 2012 roku wiem że ten telefon już dawno stracił wsparcie producenta kiedy stara nokia upadła w 2014 roku i porzuciła swój stary system S40 nie działa już sklep, poczta, społeczności, przeglądarka ale jest opcja zainstalowania na telefonie opery mini która nie odtworzy na tak małym ekraniku 2.4 cala większości stron internetowych, ale wciąż można zainstalować na przykład większość gier java a kiedyś wiem że działała jeszcze aplikacja facebooka i whatsapp sam system S40 jest bardzo intuicyjny i działa szybko dzięki szybkiemu procesorowi telefon jednak ma słaby głośnik i obawiam się o jakość rozmów ma tryb dwuzakresowy 2G i 3G telefon ma wiele przydatnych opcji które w nowszych telefonach z S30 nie ma czy zatem zdecydować się i kupić ?
 #1114183  autor: Remington
 28 mar 2021, 18:08
Aby można było Ci odpowiedzieć, musisz sprecyzować co w telefonie jest dla Ciebie ważne - od rzeczy krytycznie istotnych po te mniej. Wtedy będzie można ocenić czy ten model spełnia Twoje kryteria czy nie.
 #1114185  autor: Pawel28
 28 mar 2021, 18:26
Dla mnie ważny jest bardzo dobry zasięg i jakość rozmów wiem że te stare telefony mają z tym problem czytałem opinie o tym telefonie na pewnej stronie i większość jest pozytywnych ale są również takie że słabo słychać przez głośniczek telefon ma tylko dwa formaty dźwięku AAC i AAC + ale posiada też HD voice na tym mi najbardziej zależy żeby jakość rozmów była bardzo dobra po za tym nie zależy mi na innych opcjach takich jak przeglądarka internetowa i aplikacje bo mam od tego smartfona telefonik potrzebny mi jest tylko do rozmów i smsów i kilka opcji takich jak kalendarz, budzik, notatnik a te funkcje posiada.