DAJ CYNK
  • Chińskie telefony i inne mniej lub bardziej egzotyczne marki, a także dyskusja ogólna, ponad podziałami według producentów.
Chińskie telefony i inne mniej lub bardziej egzotyczne marki, a także dyskusja ogólna, ponad podziałami według producentów.

Moderator: Moderatorzy

 #1111252  autor: beatka01
 06 lut 2021, 18:09
Kupiłam temu telefon jakiś czas temu, sugerując się dobrymi opiniami. Miał być dla mamy (starszej osoby), ale czarno to widzę, bo ja sama nie radzę sobie z obsługą. Do tego Flyme w ogóle nie dało się zalogować, bo jedyny nr kierunkowy jaki można było wybrac był chiński. No ale działa i bez konta w tym całym Flyme. Ale mam problem z obsługą! Nie jeden, ale opiszę najważniejszy. Nie wiem jak wrócić do pulpitu, gdy np. ustawiam budzik, wysyłam sms-y itd. Gdzie jest przycisk kończący daną operację? Owszem, z prawej strony telefonu jest przycisk (drugi od góry) umożliwiający powrót, ale i tak po naciśnięciu czegokolwiek telefon wraca do niedokończonej operacji, np. widoku sms-ów. Nie wiem, czy zrozumiale to opisałam, ale może ktoś posiada ten telefon lub podobny i wie, o co mi chodzi? Miałam wcześnij LG, Samsungi i w życiu nie było problemów z obsługą.