DAJ CYNK
  • Chińskie telefony i inne mniej lub bardziej egzotyczne marki, a także dyskusja ogólna, ponad podziałami według producentów.
Chińskie telefony i inne mniej lub bardziej egzotyczne marki, a także dyskusja ogólna, ponad podziałami według producentów.

Moderator: Moderatorzy

 #1070161  autor: beatka01
 25 kwie 2019, 07:30
Kupiłam na aukcji Allegro telefon, który miał być modelem Lark Cumulus 5,5, a okazał się powyższym. Póki co odpowiedzi sprzedawcy brak. Telefony te różnią się głównie rozdzielczością przedniego aparatu, ale mniejsza już o to (choć było to ważnym powodem zakupu tego modelu). Chodzi mi o internet. Włożyłam do niego kartę Play OdNowa z 4 G LTE internetu, doładowałam jeszcze telefon. Powyższy telefon co prawda LTE nie obsługuje, ale na mój rozum powinien łączyć się poprzez 3G. 3G jest wyszczególnione na wyświetlaczu telefonu na górnym pasku (jako pełny dostęp), internetu brak. Nie działa też przez wifi, choć mam też Orange Love i mocny sygnał. Czy jest coś, czego nie zrobiłam a powinnam, czy to po prostu wina telefonu? Cudów się nie spodziewam, to telefon dla starszej osoby, nie są mi potrzebne jakieś wypasione aplikacje. No ale podstawy muszą być. Obawiam się, że jak wyślę do sprzedawcy wzór odstąpienia od umowy wraz z telefonem, to nie zobaczę już ani pieniędzy, ani telefonu...A reklamację rozpatruje drogą pocztową, więc można sobie wyobrazić ile to potrwa.
 #1071148  autor: Eragon
 06 maja 2019, 00:25
Ale egzotyka...
Jedyne co przychodzi mi ustawienie odpowiedniego APN, zgodnego ze stroną Play/Orange.

:smt006