DAJ CYNK
  • Chińskie telefony i inne mniej lub bardziej egzotyczne marki, a także dyskusja ogólna, ponad podziałami według producentów.
Chińskie telefony i inne mniej lub bardziej egzotyczne marki, a także dyskusja ogólna, ponad podziałami według producentów.

Moderator: Moderatorzy

 #1062580  autor: super_electric
 14 sty 2019, 20:53
Serrrrrrrrrrrrrrrrrrrwus. Nie wiem czy taki topic już był na tym forum,ale dziś dowiedziałem się o smartfonie Alcatel Pop Up (czy jak to sięmówi?) . Oto ten cell phone : - - - - - - - - - - -- - - - - - - - - - - - -> https://eu.alcatelmobile.com/media/cata ... -right.png

Pytam o ten tel.kom. bo bardzo podoba mi się. ...Ale nie wiem o nim praktycznie nic :-(.

... Także jakby ktoś "orientował się" gdzie ten telefon można kupić byłbym wdzięczny. To znaczy dziś szukałem precyzyjnych informacji na temat tego Alcatela.Niestety nie znalazłem.

Pozdrawiam. Dobrrrrrego dnia.

Super_electric
 #1064228  autor: Eragon
 03 lut 2019, 00:06
I jak sprawa?:)

:smt006
 #1064313  autor: perxenat
 03 lut 2019, 23:59
super_electric pisze:
14 sty 2019, 20:53
......Alcatel Pop Up ......

Pytam o ten tel.kom. bo bardzo podoba mi się. ...Ale nie wiem o nim praktycznie nic :-(.

... Także jakby ktoś "orientował się" gdzie ten telefon można kupić byłbym wdzięczny. To znaczy dziś szukałem precyzyjnych informacji na temat tego Alcatela.Niestety nie znalazłem.

Pozdrawiam. Dobrrrrrego dnia.

Super_electric
Czy masz na myśli model zwany też jako 6044D? ten telefonik z 2015 roku z lolipopem? czy był jeszcze jakiś inny "tego imienia"?

Тетраоксид ксенона и перксенаты — одни из самых сильных окислителей