DAJ CYNK
  • Chińskie telefony i inne mniej lub bardziej egzotyczne marki, a także dyskusja ogólna, ponad podziałami według producentów.
Chińskie telefony i inne mniej lub bardziej egzotyczne marki, a także dyskusja ogólna, ponad podziałami według producentów.

Moderator: Moderatorzy

 #1052223  autor: riatt
 18 lis 2018, 11:10
Witam
Szanowni Koledzy chcę sobie kupić u chinoli kamerkę ip do monitoringu z gniazdem na kartę sim.
Ponieważ nie udało mi się znaleźć oferty takiej kamerki na allegro jestem skazany na aliexpress.
to link do tej kamerki:
https://pl.aliexpress.com/item/Full-HD- ... 376dc99-23

Bardzo proszę o pomoc w ustaleniu czy ta kamerka będzie działać u nas? Sam nie za bardzo daje sobie z tym radę a nie chcę stracić te kilka stów jak się pomylę
Dzięki z góry, pozdrawiam
r
 #1056965  autor: riatt
 25 lis 2018, 17:46
Eragon pisze:
23 lis 2018, 22:35
LTE będzie śmigać aż miło :)
Witam kol. Eragon
dzięki za info. Ponieważ wprawdzie mam lte ale często się rwie i wywala i zamiast LTE mam 3G. Jedno pytanka czy zmiana z LTE na 3G będzie zasadniczo wpływała na to, że będę mógł online podejrzeć co się dzieje? Bez nagrywania ale bezpośrednio?
Sorry za to pytanko ale jestem lewy w temacie tych wszystkich parametrów sieci komórkowych.
Pozdrówka
r
 #1056975  autor: Eragon
 25 lis 2018, 18:43
Milion czynników na to wpływa, głównie obciążenie danej sieci - ale teoretycznie... nie powinno być to przeszkodą. Na samym 3G czysty podgląd powinien w miarę płynnie działać. No ale wiesz... nie obiecuję tego na 100%.

:smt006