DAJ CYNK
  • Chińskie telefony i inne mniej lub bardziej egzotyczne marki, a także dyskusja ogólna, ponad podziałami według producentów.
Chińskie telefony i inne mniej lub bardziej egzotyczne marki, a także dyskusja ogólna, ponad podziałami według producentów.

Moderator: Moderatorzy

 #1149267  autor: rymi
 04 maja 2023, 14:23
Czy na obecnych nowych telefonach z eSIM można mieć kilka numerów z eSIM? Kiedyś były aparaty DualSIM i wiadomo, że wtedy max 2 numery.

Chodzi mi o to, że przez chwilę miałem dostęp do Samsung Galaxy A54 z eSIM i chciałem tam zeskanować nowy kod QR [z promki T-Mobile z darmowym netem na 3 miesiące] i był komunikat, że skanowanie wyłączy już zainstalowaną kartę eSIM [czy jakoś podobnie] i właściciel się nie zgodził.

To w takich aparatach można mieć tylko jeden numer na eSIM? A drugi na fizycznej karcie SIM? Myślałem, że takich numerów na eSIM można mieć kilka.

Pytanie ogólne o zasadę działania po prostu eSIM, ale będę chyba brał pod uwagę mPTech Hammer Blade 5G
Ostatnio zmieniony 04 maja 2023, 15:42 przez Remington, łącznie zmieniany 1 raz. Powód: Było. Zamykam.