DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy systemów operacyjnych w urządzeniach mobilnych innych niż Android, iOS i Windows
Wszystko, co dotyczy systemów operacyjnych w urządzeniach mobilnych innych niż Android, iOS i Windows

Moderator: Moderatorzy

 #817978  autor: Rosolak
 18 sie 2015, 23:37
Wgrywał ktoś kiedyś soft do Utopii?
Wczoraj próbowałem i z kompa poznikały mi dane, a w telefonie podziały się dziwne rzeczy. Pozamieniały się ikonki (np. ikonka wiadomości, w środku ustawienia, a podpisane kontakty). :mrgreen:
Używałem Flash Loadera 7.5.3 S5610 Utopia Lite, paczki z softem i instrukcji powszechnie dostępnych na chomiku.

W związku z przejściem na abonament, kończę zabawę w testowanie prepaidów i regularnym udzielaniem się na forum. Będę czasem zaglądał.
Życzę wszystkim pełnego zasięgu :-) R.
 #817984  autor: Kryniczanin
 19 sie 2015, 06:28
Ja wgrywałem - mi Imei zmieniło na same zera - wróciłem do starego softu i wysłałem do serwisu z odpowiednio przygotowaną bajką po przeczytaniu netu - napisałem, że co chwilę się resetuje - jednak ma odchyły, że nie. Odesłali, zrobili i słowem się nie zająkneli o grzebaniu :-)
 #818022  autor: Rosolak
 19 sie 2015, 10:48
No tak, tylko, że mój nie jest na gwarancji.

W związku z przejściem na abonament, kończę zabawę w testowanie prepaidów i regularnym udzielaniem się na forum. Będę czasem zaglądał.
Życzę wszystkim pełnego zasięgu :-) R.
 #834063  autor: loker
 09 lis 2015, 08:10
Słyszałem, że ten telefon obsługuje HD Voice, ale tylko z konkretnym oprogramowaniem. Czy ktoś wie gdzie w Warszawie mogę oprogramowanie w tym modelu zmienić, aby mieć HD Voice?
 #834065  autor: Kryniczanin
 09 lis 2015, 08:11
T-Mobile soft obsługuje, oczywiście tylko w 3G.

Zmiana softu trwa kilka minut i jest banalnie prosta, jednak można trafić na syf zmieniający imei na same zera. Wtedy to ratuje tylko gwarancja z odpowiednią bajeczką. Naprawa w serwisie jest nieopłacalna.
 #834199  autor: loker
 09 lis 2015, 20:58
A czy ktoś wie, gdzie w Warszawie bezpiecznie i za ile soft zmienię?
 #834203  autor: pipawolowa
 09 lis 2015, 21:53
loker pisze:Słyszałem, że ten telefon obsługuje HD Voice, ale tylko z konkretnym oprogramowaniem. Czy ktoś wie gdzie w Warszawie mogę oprogramowanie w tym modelu zmienić, aby mieć HD Voice?
Tak z brandem t-mobile działa hd voice (amr-wb) z innymi softami nie testowałam. Telefon aktualizuje się programem Kies.

"Fantazja jest ważniejsza od wiedzy." A Einstein
 #834685  autor: loker
 12 lis 2015, 22:37
Tylko skądś sof muszę wziąć. Ma ktoś jakieś sprawdzone miejsce?