DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy systemów operacyjnych w urządzeniach mobilnych innych niż Android, iOS i Windows
Wszystko, co dotyczy systemów operacyjnych w urządzeniach mobilnych innych niż Android, iOS i Windows

Moderator: Moderatorzy

 #658802  autor: darek638
 01 wrz 2013, 18:37
znawca pisze:czekamy na 9tke
Nie śledzę aktualizacji WP ale jest podany jakiś termin?

Nigdy więcej Play.

 #658804  autor: galtom
 01 wrz 2013, 18:38
NIe ma. W tym roku jeszcze gdr3 (obsluga 4rdzeniowych SOC + FullHD), w przyszlym roku WP8.1 I pakiet enterprise. Poza to nic nie wiadomo.

Pozdrawiam,
Galtom

 #658807  autor: darek638
 01 wrz 2013, 18:51
Przymierzam się do L920. Rozumiem, że dostanie te aktualizacje?

Nigdy więcej Play.

 #658808  autor: galtom
 01 wrz 2013, 18:51
Tak.
+ to:
http://www.intomobile.com/2013/02/28/mi ... -released/

[ Dodano: 2013-09-12, 07:19 ]
Oto dlaczego Andek dla poczatkujacych uzytkonikow może być problematyczny:

http://forum.gazeta.pl/forum/w,75,14651 ... m.html?v=2

Od kilku dni jestem szczęśliwą posiadaczką tego cuda, ale oczywiście nie obchodzi się bez bólu, który z pewnością wynika z mojej niewiedzy. Mianowicie mam dwa problemy:
1) Ekran blokady może mieć efekt falujący, albo efekt świetlny. Zmieniłam na falujący, a ciągle jest świetlny (mimo tego, że w ustawieniach jest widoczy falujący) i teraz nie mogę tego zmienić, ponieważ w ustawieniach ta opcja jest nieaktywna. Nie wiem dlaczego i jak to mogę zmienić.
2) otrzymuję informację o istniejącej mozliwości, że mój android jest zainfekowany, podane są instrukcje (wysłanie smsa) co nalezy zrobić, przywysłaniu smsa oczywiście pojawia się informacja że może zostać obciążone konto. Niestety nie ma podanej kwoty, więc wstrzymałam się z działaniami, ponieważ nie znam kosztu. Może ktoś wie co zrobic z takim komunikatem? Albo jaki jest ewentualny kosz?
Będę wdzięczna za wskazówki w obu przypadkach.
Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Pozdrawiam,
Galtom

 #675350  autor: Baddream
 17 lis 2013, 15:37
Zastanawiam się nad wyborem między tymi dwoma systemami. I mam pytanie dotyczące internetu. Chodzi o blokowanie "samowolnego" łączenia się telefonu z internetem.
Obecnie używam Nokii Asha 302 i ten telefon za każdym razem gdy tylko wcisnę opcję która wymaga połączenia z internetem pyta czy wyszukać sieć wifi, czy połączyć przez 3G. Sam nie łączy się dopóki nie zatwierdzę którejś opcji. Jak to jest z Androidem i WP? Czy da się w obu jakoś ustawić żeby telefon sam nie łączył się z internetem nawet przypadku jakichś aktualizacji?

 #675351  autor: user_delete34
 17 lis 2013, 15:43
Baddream, opisuję WP. Masz 2 przełączniki. Możesz włączyć lub wyłączyć transmisję danych i to samo odnośnie WiFi. Nie ma pytania przy połączeniu, ani też listy preferencji punktu dostępu (który ma wyższy priorytet: np "sieć_WiFi2", potem "internet", na końcu "sieć_WiFi1") jak w Symbianie ani ogólnego przełącznika 3G/WiFi. Jeśli wyłączysz transmisję danych i WiFi, to telefon zwyczajnie nie będzie się łączył z siecią.

EDIT: Cieszę się w takim razie, że mogłem pomóc.
Ostatnio zmieniony 17 lis 2013, 17:01 przez user_delete34, łącznie zmieniany 1 raz.

 #675353  autor: Baddream
 17 lis 2013, 15:58
Dzięki, dokładnie takiej odpowiedzi potrzebowałem.
Teraz jeszcze jakby ktoś mógł Androida opisać :)

 #675356  autor: wtd
 17 lis 2013, 16:02
Baddream pisze:Teraz jeszcze jakby ktoś mógł Androida opisać
Tak samo.

 #684211  autor: LysyAndroid
 20 gru 2013, 12:05
Jesteś wymagający, jak tylko dostaniesz telefon to zaczniesz modować, zmieniać i wyciskać z niego co się da - android.
Masz to w du***, telefon ma dzwonić, wysyłać smsy i sprawdzać neta bez mrugnięcia palcem - bierzesz WP.
W największym skrócie ja to tak widzę :)

Siedzimy, fajnie jest...