DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy systemów operacyjnych w urządzeniach mobilnych innych niż Android, iOS i Windows
Wszystko, co dotyczy systemów operacyjnych w urządzeniach mobilnych innych niż Android, iOS i Windows

Moderator: Moderatorzy

 #519008  autor: rain86
 30 lis 2011, 07:48
Obsługa własnych dzwonków mp3
Kod: Zaznacz cały
http://wp7.com.pl/1922/wp7-mango-wprowadzi-obsluge-wlasnych-dzwonkow/
tak swoją drogą właśnie tego typu śmieszne ograniczenia tego systemu mnie do niego zniechęciły - wszystko za pomocą Zune, tak samo jak iOS mnie ciekawił i nawet dobrze mi się na nim pracuje tak konieczność każdorazowego podpinania pod iTunesa mnie w...nerwiała :wink: Najgorsze jest to, że przecież człowiek nie pracuje tylko ze swoim komputerem i czasem potrzebuje coś zgrać z innego kompa na szybko - owszem wiem można zrobić JB lub w przypadku WP potraktować go Chevronem ale litości, takie funkcjonalności posiadały pierwsze symbiany i wg mnie to jest podstawa. Nie jest to dla mnie wcale user friendly, co z tego, że system mi śmiga jak rakieta (bada,ios, android na lepszym sprzęcie też) skoro nie mogę wgrać dowolnego filmu bo musi być przekonwertowane przez zune do mp4, nie mogę ustawić własnych dźwięków itd. Jednakże wp7 też mnie urzekł i byłem już naprawdę blisko zakupu właśnie wspomnianego tu HTC Radara lecz w ostatniej chwili się rozmyśliłem (na szczęście dla mnie) i czekam na wp8

Było: Mitsubishi Trium, Alcatel OT 311,511,Sony CMD-J5, Siemens SL45i,Nokia N-Gage, SE T610, SE J200, Motorola E398, Samsung E900, Nokia N73, Samsung F480, Nokia N82, N86, 5800, Omnia HD, SE C901, Wave 8500, 6303, N8, SGS II, Lumia 800, HTC 1S
Jest:ip4s

 #520374  autor: tribal07
 05 gru 2011, 13:05
Jak wygląda sprawa z baterią? Z zachodu dochodzą sprzeczne informacje, jedni twierdzą że telefon z trudem wytrzyma 1 dzień (przy naprawdę delikatnym używaniu), inni że i 2 dni nie będzie problemem?

Jak przeglądanie internetu i plików office, pdf?

Jestem dość mocno nakręcony na ten telefon i zastanawiam się czy go nie kupić już teraz, choć wiem że do stycznia mój zapał może opaść :)

 #523026  autor: znawca
 18 gru 2011, 21:51
Da się słuchać muzyki podczas gier? Jak z jakością dźwięku na Lumii? np: w porównaniu do Wave... cieplej? zimniej? czyściej? gorzej? lepiej?

Jakiś alternatywny music player z equalizerem?

Jak ze Swype na WP7? Jest do tego aplikacja, jak dokładnie ona działa?

DLACZEGO BBCODE NIE DZIAŁA?!