DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy systemów operacyjnych w urządzeniach mobilnych innych niż Android, iOS i Windows
Wszystko, co dotyczy systemów operacyjnych w urządzeniach mobilnych innych niż Android, iOS i Windows

Moderator: Moderatorzy

 #459759  autor: szczeka
 15 lut 2011, 10:56
cześć,

mam parę pytań dot. HTC SMART i jego Brew Mobile, mianowicie:

1) jak na nim śmigają aplikacje java? nie ma z tym żadnych problemów? chodzi mi głównie o opere-mini, wordmax/wortmeister

2) czy da radę na nim odpalić jakąś nawigację gps? naviexpert powinien śmignąć, zgadza się?

3) DivXy pewnie nie pójdą?

4) co generalnie możecie powiedzieć o telefonie? jak działa dotyk? czy jest stabilny?
Ostatnio zmieniony 15 lut 2011, 19:31 przez szczeka, łącznie zmieniany 1 raz.

 #461214  autor: Moradin
 22 lut 2011, 13:41
Odnośnie nawigacji to NaviExpert na stronie głównej nie ma wersji dla tego modelu telefonu, możliwe, że będzie działać wersja od innego telefonu HTC (ta sama rozdzielczość ekranu) ale gwarancji tutaj nie ma.

Współredaktor blognavi.pl

 #461688  autor: bob
 24 lut 2011, 17:57
a to smart ma gps? Pierwsze słyszę...

Smart to dosc niszowy model, wg mnie nieszczegolnie warty uwagi z racji ograniczen - gdy w tej samej cenie mamy cos, co tych ograniczników nie ma. Ale to OT, takze nie rozwijam.

1. Nie powinno byc problemów, chociaz moze byc ciezko z czyms co obsluguje klawiature - wyswietli sie wirtualna, przez co zmniejszy sie powierzchnia i tak malego ekranu na aplikacje.
co do 2 napisalm na poczatku juz
3. nie spodziewałbym sie odpalenia divx - to nie jest android, gdzie mozna zassac kodeki.
4. nie poleciłbym smarta, bo w jego cenie mozna miec lg swifta - a smart ani duzo lepszego dzwieku ani aparatu nie ma.
Smart bylby fajnym fonem, jakby mial jakis OS - androida albo wm - bo na brewie jest srednio godny polecenia.

Było: w595; Wave 533; i5800; ZTE Blade; Moto e8; SE Xperia X8; e1170; 5230 Navi; x2; Ch@t 335; Galaxy Mini; Sagem Puma; s8530 Wave II; e72; i8510; Nokia500; SGS; m8800; HTC 7 Mozart, RBM One, Nokia c5-00, N900, i550; RBM One;
Jest: HTC Desire