DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy systemów operacyjnych w urządzeniach mobilnych innych niż Android, iOS i Windows
Wszystko, co dotyczy systemów operacyjnych w urządzeniach mobilnych innych niż Android, iOS i Windows
 #342603  autor: slawek.u
 24 cze 2009, 12:44
Witam. Mam problem z N-gage.
Mam dwie nie działające, nie reagujące na nic ikonki - Games (n-gage) i Gry.
Jak to naprawić ? Chciałbym zainstalować na nowo lub uaktualnić n-gage, ale zero reakcji...nie można odinstalować, nie można zaktualizować.
Nie mogę wyrzucić n-gage, wchodziłem w X-plore żeby znaleźć n-gage, ale "szukajka" nic nie widzi na żadnym z dysków...
Telefon shakowany.
Czy żeby wyrzucić n-gage z telefonu pomoże tylko format.... ?
Panowie pomóżcie mi zrobić z tym porządek.

 #342615  autor: uszatywp3
 24 cze 2009, 13:52
N-gage w twoim telefonie jest wbudowany w system, więc go usunąć nie możesz. Próbowałeś auktualizacje przez komputer? Jak nie, to:
1. Pobierz plik z tej strony.
2. Uruchom PC Suite i podłącz Nokie do komputera.
3. Uruchom plik, który pobrałeś.
4. Postępuj wg. intrukcji wyświetlanych na monitorze i telefonie.
Jak to nie pomoże zostaje tylko format.

[ Dodano: 2009-06-24, 13:53 ]
P.S. Jaką wersje firmware masz??

Siemens C65=>Siemens S65=>LG U8210=>Nokia 1600=>Samsung i600=>HTC BlueAngel(MDA III)=>Nokia E51=>Siemens S65=>LG KS20=>Galaxy Spica=>SE Xperia X10 => HTC Mozart=> Motorola Razr XT910=> Samsung GT-I9300

 #342617  autor: slawek.u
 24 cze 2009, 14:06
uszatywp3 pisze:Próbowałeś auktualizacje przez komputer?
Właśnie po tym mi się namieszało...zresztą przeglądając inne fora, to po aktualizacji nie tylko ja mam problem z n-gage. Szkoda, że nie zwróciłem uwagi od razu czy działa, a tak teraz od nowa łamanie, instalowanie wszystkiego od nowa, ustawianie...
No nic, przerzucam wszystko z fona na kompa i biorę się za format. Pozdrowionka.


Format zrobiony i wszystko wróciło do normy....