DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy systemów operacyjnych w urządzeniach mobilnych innych niż Android, iOS i Windows
Wszystko, co dotyczy systemów operacyjnych w urządzeniach mobilnych innych niż Android, iOS i Windows

Moderator: Moderatorzy

 #253861  autor: castagnet
 28 lut 2008, 10:01
Pierwsze co musisz zrobić to przeczytać instrukcje od słuchawki BT.
Gdyż każda mainny sposów wprowadzenia w tryb szukania telefonu (parowania) więc nie mogę Ci pomóc. Najprawdopodobniej będziesz musiał przytrzymac przycisk "power" kilka sekund (ponad 5) i wtedy lampka albo zacznie świecić albo mrugać. W tym momencie musisz w telefonie włączyć w opcjach bluetooth szukanie nowych urządzeń bądź słuchawek (jak jest taka opcja) i jak znajdziesz słuchawke to musisz się z nią powiązać. Hasłem będą 0000 a jak nie to poszukaj w instrukcji od słuchawki jakie jest hasło uwierzytelnienia.

 #253898  autor: SuV
 28 lut 2008, 14:18
To akurat standard przy takich słuchawkach, chodzi mi jak sparować to od strony telefonu, bo w S80 nie jest to takie proste.

 #253917  autor: piotrz
 28 lut 2008, 15:04
SuV pisze:To akurat standard przy takich słuchawkach, chodzi mi jak sparować to od strony telefonu, bo w S80 nie jest to takie proste.
czemu? dajesz narzędzia-> panel sterowania ->polączenia -> bluetooth -> zmieniasz zakładkę na urządzewnia powiązane -> nowe-> jaki Ci znajdzie to klikasz powiąż -> wklepujesz kod taki jaki jest na pudełku albo instrukcji bluetootha (zwykle 0000 )-> jak sie zapyta czy chcesz by urządzenia się łączyły bez pytania klikasz tak i cała filozofia. :-)

 #253920  autor: SuV
 28 lut 2008, 15:13
Ok, czyli tak jak zrobilem, kłopot w tym że nie mogę przez słuchawke rozmawiać ani odbierać połączeń. :)

 #253923  autor: bkawa
 28 lut 2008, 15:17
A może po prostu słuchawka jest walnięta, jak możesz to sprawdź z inna.

Domowy wyrób nalewek

 #253925  autor: SuV
 28 lut 2008, 15:20
Jakby była "walnięta" to pewno bym o tym napisał. Jest w pełni sprawna. Ostatnio korzystałem z niej z k800i

 #253928  autor: piotrz
 28 lut 2008, 15:27
Ok, czyli tak jak zrobilem, kłopot w tym że nie mogę przez słuchawke rozmawiać ani odbierać połączeń.
czy jak masz zewnetrzny ekranik to jest na nim ikonka bt taka pusta, czy połączona ( taka jakby między nawiasami? )

 #253949  autor: SuV
 28 lut 2008, 16:03
O widzisz, teraz działa. Może był potrzebny reset, nie wiem. Już działa i słychać bardzo fajnie. Ale mam kolejne pytanie, czy jest możliwość zwiększenia głośności podczas rozmowy, z tym że mówie o rozmowach trzymając telefon przy uchu. :)

 #253955  autor: bkawa
 28 lut 2008, 16:11
SuV pisze:Jakby była "walnięta" to pewno bym o tym napisał. Jest w pełni sprawna. Ostatnio korzystałem z niej z k800i
Bez nerw kolego. Rzeczy czasami ulegają uszkodzeniu, tak już bywa, czasami trzeba wziąć to pod uwagę. :wink:

Domowy wyrób nalewek

 #253970  autor: piotrz
 28 lut 2008, 17:16
SuV pisze: Ale mam kolejne pytanie, czy jest możliwość zwiększenia głośności podczas rozmowy, z tym że mówie o rozmowach trzymając telefon przy uchu.
a akliknąć w prawo pare razy podczas trwającego połączenia?