DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy modeli z serii Z oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy modeli z serii Z oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #104450  autor: Przemek
 10 wrz 2006, 17:28
Mam pare pytań odnośnie tego telefonu do jego użytkowników :)
1.Czy mechanizm slidera działa równie dobrze jak w D600, tzn. nic nie trzeszczy, nie obluzuwuje się.
2.Jak długo trzyma bateria?
3.Czy telefon nie rozsuwa się w kieszeni itp.?
4.Jak prezentują się filmiki?

I ogólnie, wady i zalety oraz opinie innych na temat tego telefonu. Wie ktoś może gdzie kupię nówkę?

 #104541  autor: tomico
 10 wrz 2006, 21:50
Przemek mało kto ci na te pytania odpowie bo ten telefon jest rzadko spotykany w polsce. Na allegro są 2 sztuki i tylko używki więc naprawdę ciężko go dostać. Mi się ten telefon podoba ale w niczym innym ci nie pomoge :D Popytaj na zagranicznych forach :D

 #104543  autor: Przemek
 10 wrz 2006, 21:54
tomico pisze:Przemek mało kto ci na te pytania odpowie bo ten telefon jest rzadko spotykany w polsce. Na allegro są 2 sztuki i tylko używki więc naprawdę ciężko go dostać. Mi się ten telefon podoba ale w niczym innym ci nie pomoge :D Popytaj na zagranicznych forach :D
U kogoś na forum już ten telefon widziałem :)

 #104545  autor: tomico
 10 wrz 2006, 21:55
Ja nikogo z tym telefonem nie kojarze, a nówke możesz jeszcze kupić na angielskim ebayu jeśli to nie jest problem dla ciebie :D

 #104550  autor: Kaczy
 10 wrz 2006, 22:00
Przemek pisze:
tomico pisze:Przemek mało kto ci na te pytania odpowie bo ten telefon jest rzadko spotykany w polsce. Na allegro są 2 sztuki i tylko używki więc naprawdę ciężko go dostać. Mi się ten telefon podoba ale w niczym innym ci nie pomoge :D Popytaj na zagranicznych forach :D
U kogoś na forum już ten telefon widziałem :)
Z Z`etek to tyle click

No i są 2 osoby z Z300: 1 i 2

...::: Made for loneliness :::...

 #104552  autor: tomico
 10 wrz 2006, 22:07
Z300 a z320i to zupełnie inne telefony. Z300 jest w polskim orange i łatwo go dostać i jest z klapką, za to z320i slider, jest m. in. w sieci o2 w anglii i w polsce trudno dostępny.

 #104568  autor: uśmiechnięty
 10 wrz 2006, 22:29
Mogę Ci co nieco o nim powiedzieć, wzorując się na innych tej klasy Samsungach.

Klapka na pewno będzie działać bez zarzutów!
Jestem pewien, że nie rozsunie się w kieszeni.
Bateria jak w większości nowych Samsungów jest kiepska. :) W moim także. :)
Jeśli chodzi o jakość kręcenia filmików, to są w miarę ok. Na pewno nie takie jak w D600 (bo on kręci jedne z najlepszych filmów w tel. - 25 kl./sek). Myślę, że będą podobnej klasy do tych w X700, X800, E770, Z300, Z500. Czyli dobre, ale nie szokujące. Jeśli nie używasz zoom'u podczas kręcenia filmów, wszystko będzie O.K.!

Jeśli natomiast wchodzi o wgrywanie nowych filmów, nie zaszalejesz z tym, bo w/w tel. ma 120 MB wbudowanej pamięci bez możliwości rozszerzenia kartami pamięci.

Nówka? Widziałem kilka razy na allegro.

Telefon ogólnie bardzo mi się podoba i nie powinien mieć jakiś specjalnych luk w sofcie.

 #104581  autor: Kaczy
 10 wrz 2006, 22:42
uśmiechnięty pisze:Mogę Ci co nieco o nim powiedzieć, wzorując się na innych tej klasy Samsungach.

Klapka na pewno będzie działać bez zarzutów!
Jestem pewien, że nie rozsunie się w kieszeni.
Do ku$%A nędzy. Miałeś ten telefon w łapach?
Mam już dość Twoich postów, w których opisujesz telefony, z którymi miałem jedynie styczność patrząc na nie na allegro.

Po co piszesz takie posty, skoro nie masz żadnego poparcia w doświadczeniu.

Ja też mogę napisać takiego posta.
Telefon jest do bani. Bateria krótko trzyma. Klapka się rozjeżdza. Wyświetlacz jest nieczytelny i inne bzdury. Ale po co?

KONIEC OT. :evil: :evil:

...::: Made for loneliness :::...

 #115692  autor: uśmiechnięty
 21 paź 2006, 17:26
Opisując to, miałem na myśli telefon bardzo podobny, a mianowicie Z300. :/

 #115753  autor: Neutrine Ray
 21 paź 2006, 20:07
Nie odgrzebuj starych tematow.

www.samsung-mobile.pl - Najbardziej Profesjonalne Polskie Forum Samsunga

 #147070  autor: ignuś
 29 sty 2007, 12:20
tomico pisze:Ja nikogo z tym telefonem nie kojarze, a nówke możesz jeszcze kupić na angielskim ebayu jeśli to nie jest problem dla ciebie :D
archi3 posiada ten telefon :mrgreen: