DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy modeli z serii Z oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy modeli z serii Z oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #80359  autor: mosbea
 18 cze 2006, 15:54
Witam

Od paru dni jestem posiadaczka telefonu samsung Z500. Jest to moj pierwszy samsung, wczesniej mialam tylko nokie i stad moje pytania, dla niektórych pewnie glupie, ale licze na Wasza pomoc :-)
Po pierwsze jak zmienic dzwiek sms?? Sciagnelam sobie dzwonek true tone specjalnie dla zamiany tych orginalnych i nie wiem jak go ustawic. Przy probie, telefon wiedzi tylko te wgrane. Nie mozna tego jakos ominac??
Po drugie. Jak ustawie mp3 jako dzwonek, to jest bardzo cicho. Przy wlaczonych wibracjach to prawie nie slychac, a mam ustawione bez narastania townowego, od razu na maxa. czy mozna jakos to zmienic?
Trzecia rzecz to bateria. Przy bawieniu sie telefonem wytrzymuje jedna dobe. Przy oszczednym 2-2,5 dnia.. w nokii min tydzien. Czy to wszystkie samsungi tak maja, czy to moj jakis lipny?
I na koniec. Wszystkie orginalne dzwonki sa zablokowane, nie mozna ich usunąć, trzeba wpisywac jakies hasla.. Skad ja mam je wziac? Co to za hasla?
To na razie tyle. Na pewno bede miala wiecej pytan gdyz jestem w trakcie poznawania telefonu:)
Bede wdzieczna za pomoc . pozdrawiam

[ Komentarz dodany przez: Kaczy: 2006-06-18, 16:58 ]
Poprawiłem temat na zgodny z zasadami
Ostatnio zmieniony 18 cze 2006, 16:58 przez mosbea, łącznie zmieniany 1 raz.

 #165965  autor: C-bool
 24 mar 2007, 21:49
Juz nie mam tego lipnego fona, ale jeszcze troche pamietam...
mosbea pisze:jak zmienic dzwiek sms??
Zeby ustawic dzwiek na sms trzeba wejsc w profile i np GLOSNY (czy jak to sie tam nazywalo), dalej w folder sygnal sms ( czy jak to sie tam nazywalo) i na samym dole INNY, czy tam WYBIERZ (czy jak to sie tam nazywalo) :D i wybierasz...
mosbea pisze:Jak ustawie mp3 jako dzwonek, to jest bardzo cicho.
MP3 jest ciche, gdy ktos do Ciebie dzwoni ze wzgledu na to, ze ten tel posiada tylko glosnik wewnetrzny...
mosbea pisze:Przy bawieniu sie telefonem wytrzymuje jedna dobe. Przy oszczednym 2-2,5 dnia..
Bateria w tym modelu tak wlasnie trzyma...
mosbea pisze:Bede wdzieczna za pomoc . pozdrawiam
Pomoc to dla mnie przyjemnosc 8) Pozdr

Ericsson --> Sagem MYX-1 --> Sony Ericsson T610 --> Motorola E398 --> Samsung Z500 --> BenQ-Siemens S88 --> Nokia 6233 --> SE W950i --> Nokia 6120 --> Nokia 6234 --> Nokia 2630 --> Motorola W377 --> Nokia 6234

 #166742  autor: Forest
 26 mar 2007, 18:00
mosbea pisze:Po pierwsze jak zmienic dzwiek sms?? Sciagnelam sobie dzwonek true tone specjalnie dla zamiany tych orginalnych i nie wiem jak go ustawic.
Nie idzie zmienic dzwonka SMS, sa tylko te standardowe do wyboru.
mosbea pisze:Po drugie. Jak ustawie mp3 jako dzwonek, to jest bardzo cicho. Przy wlaczonych wibracjach to prawie nie slychac, a mam ustawione bez narastania townowego, od razu na maxa. czy mozna jakos to zmienic?
Skoro tak juz jest to raczej tego nie zmienisz. Może ta mp3 ma taką słabą jakość zobacz inne mp3 jak grają.
mosbea pisze:Przy bawieniu sie telefonem wytrzymuje jedna dobe. Przy oszczednym 2-2,5 dnia.. w nokii min tydzien. Czy to wszystkie samsungi tak maja, czy to moj jakis lipny?
Większość Samsungów tak ma. Teraz w najnowszych modelach już powoli zaczynają to zmieniać. Ale z drugiej strony mojej siostrze której też telefon nie leży tylko na półce wytrzymuje gdzies z 3 - 4 dni bez problemu. Chyba za dużo się bawisz :P
I na koniec. Wszystkie orginalne dzwonki sa zablokowane, nie mozna ich usunąć, trzeba wpisywac jakies hasla.. Skad ja mam je wziac? Co to za hasla?
Pierwsze słysze zeby szlo usunac dzwonki i inne fabryczne rzeczy jakimis kodami. Raczej tego nie usuniesz ;-) Chociaż może jak ktos wie to niech sie odezwie w tej sprawie ;)

HTC U12+ Black + Goodram 64GB USH-I U3 95/90MB

 #168082  autor: Neutrine Ray
 29 mar 2007, 23:31
Nie pisz glupot C-bool!
Nie mozna ustawic innego, niz fabrycznie przypisane *.MIDI na dzwiek sms, a zwlaszcza mp3 (to sie nie udalo nawet w D600 do tej pory).

Bzdura jest tez tlumacznie ze "telefon ma maly glsonik" jak bedzie mial wiekszy tez bedzie cicho, *.mp3 to czyste stereo i nie mozna go proownywac z glosnoscia polifoni, na kazdym telefonie *.mp3 gra ciszej.
Jedyna rada to zglosnic sam dzwonek, uzywajac do tego np. mp3Trim PRO.

www.samsung-mobile.pl - Najbardziej Profesjonalne Polskie Forum Samsunga

 #168293  autor: Forest
 30 mar 2007, 18:53
Neutrine Ray pisze:Jedyna rada to zglosnic sam dzwonek, uzywajac do tego np. mp3Trim PRO.
Albo też Audacity po tam też jest taka funkcja zgłośnienia ;-)

HTC U12+ Black + Goodram 64GB USH-I U3 95/90MB