DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy modeli z serii Z oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy modeli z serii Z oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #281005  autor: hejt
 03 sie 2008, 22:09
Witam!
Mam problem z samsungiem z400. Telefon nie jest i nie był wcześniej zalany. Posiadałem soft Vodafone i wczoraj podczas ładowania po prostu wyłączył się. Teraz gdy chce go włączyć pojawia się tylko logo powitalne samsunga i off. Tak samo jest z programem Downloader podczas probie wgrywania innego softu. Telefon wyłącza się jakieś 3sek po wyłączeniu/włączeniu downloadera. Praktycznie nie mogę nic zrobić. Czy ktoś wie co mu dolega?
Proszę o szybką i zwięzłą odpowiedź ponieważ jestem zielony w tym temacie a potrzebuje telefonu.

Pozdrawiam!

Od moda: przed założeniem tematu poczytaj tutaj
Ostatnio zmieniony 03 sie 2008, 22:18 przez hejt, łącznie zmieniany 1 raz.

 #281010  autor: kowcio
 03 sie 2008, 22:21
Ja obstawiam, że w najlepszym wypadku wystarczy wymienić soft. Idź do jakiegoś komisu/serwisu i poproś i zmianę softu. Drogie to nie będzie ;)

 #281015  autor: hejt
 03 sie 2008, 22:32
ale w tym sęk ze nawet sie wlaczyc nie chce.
jak mialem motorole e398 to wystaczylo zrobic zwarcie pinow, ale nie wiem czy tu pomoże

 #281017  autor: kowcio
 03 sie 2008, 22:39
Też miałem Samsunga, co prawda z niższej półki, ale taki problem występował. U mnie pomogła wymiana software telefonu ;) Z racji, iż miałem gwarancję, oddałem go, zrobili mi telefon szybko i porządnie ;) z racji, ze nie masz gwarancji (telefon z Vodafone- zza granicy, sim-lock musiałeś usunąć) radziłbym go oddać do komisu/ serwisu.
Niech ktoś mądrzejszy ode mnie się wypowie, czy to wina softu, czy jednak elektroniki w telefonie bądź czegoś innego :-) oczywiście nie wykluczam, że to nie jest wina elektroniki, dla jasności ;)
 #281160  autor: Marta
 04 sie 2008, 16:32
hejt pisze:Witam!
Mam problem z samsungiem z400. Telefon nie jest i nie był wcześniej zalany. Posiadałem soft Vodafone i wczoraj podczas ładowania po prostu wyłączył się. Teraz gdy chce go włączyć pojawia się tylko logo powitalne samsunga i off. Tak samo jest z programem Downloader podczas probie wgrywania innego softu. Telefon wyłącza się jakieś 3sek po wyłączeniu/włączeniu downloadera. Praktycznie nie mogę nic zrobić. Czy ktoś wie co mu dolega?
Proszę o szybką i zwięzłą odpowiedź ponieważ jestem zielony w tym temacie a potrzebuje telefonu.

Pozdrawiam!

Od moda: przed założeniem tematu poczytaj tutaj
Tutaj pomoże tylko przefleszowanie telefonu, czyli wgranie software za pomocą boxa, a takie rzeczy to tylko w serwisie.