DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy modeli z serii Z oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy modeli z serii Z oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #185751  autor: mol
 23 maja 2007, 14:39
Mam pewien problem, bo gdy próbuje pobrać pocztę na tym telefonie to wyskakuje mi błąd DNS... Co może być tego przyczyną ??

 #185821  autor: mol
 23 maja 2007, 18:28
Neutrine Ray pisze:Zla konfiguracja ustawien. skorzystaj z TEGO AUTOMATYCZNEGO KONFIGURATORA powinno byc git.
Szkoda tylko, że nie można tam wybrać jako operatora Play'a :(

 #185830  autor: Neutrine Ray
 23 maja 2007, 18:51
Przepraszam, nie zwrocilem uwagi na operatora. W takim wypadku pozostaje konfiguracjareczna ze strony Playa. Swoja droga na pewno w krotce pojawi sie w konfiguratorze.

www.samsung-mobile.pl - Najbardziej Profesjonalne Polskie Forum Samsunga

 #185837  autor: mol
 23 maja 2007, 19:21
Neutrine Ray pisze:W takim wypadku pozostaje konfiguracjareczna ze strony Playa.
A mógłbyś podać linka ?? Bo nie potrafie tego znaleźć na ich stronie ...

 #209526  autor: nor
 04 sie 2007, 20:57
mnie niestety nic nie pomogło;/
dzwonilem kilka razy na infolinie ale niestety nikt nie byl w stanie mi pomoc tylko odsylali mnie do punktu obslugi plz help me:)

Konkretnie chodzi mi o GMAILa:D nie działa nawet opis z bloga na playmobile.pl;/

EDIT by Me
Poradziłem sobie:D
sciągnąłem klienta gmail na koma i ustawiłem aby korzystal z nowego polaczenia ktore skonfigurowałem i się udało.
Korzystałem z pomocy konf opisanej na blogu Strasna zaba na playmobile.pl
oraz z FAQ gmaila trzeba bylo oprocz nowego polaczenia w koncieskonfigurować na inne porty pop i smtp.:D
pozdrawiam:)