DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy modeli z serii Z oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy modeli z serii Z oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #178856  autor: mxgts
 30 kwie 2007, 16:13
witam wszystkich

zastanawiam sie nad zakupem Samsunga Z630 ( obecnie mam Motorolke V3x którą chce sprzedać :P )

i tak powiedzcie mi jaka jest jakośc mp3 w tym samsungu ???? i jeszcze jedna sprawa mnie nurtuje mianowicie czy da się do tego samsunga wgrać gry i inne aplikacje java przez kabel USB ????

aha i jeszcze jedno pytanko co Wy bralibyście co polecacie Z630 czy E900 ???? bo mam mozliwosc wybrania 1 z nich ;) w tej samej cenie :mrgreen:

aha jeszcze jedna kwestia :P jaka jest jakość wykonania tych telefonów samsunga ???? bo nigdy wczesniej nie mailem fona tej firmy i nie wiem jak u nich z jakością ???? czy telefon nie trzeszczy ???

pozdro i dzięki za odp

 #178876  autor: Neutrine Ray
 30 kwie 2007, 17:30
Najlepiej bedzie jak przeczytasz dwie recenzje jakie pojawily sie na www.samsung-mobile.pl, jesli bedziesz miec jakies pytanie zapytaj autorow, bezposredni link: TUTAJ

www.samsung-mobile.pl - Najbardziej Profesjonalne Polskie Forum Samsunga

 #178889  autor: JacekS
 30 kwie 2007, 18:16
mxgts pisze:czy da się do tego samsunga wgrać gry i inne aplikacje java przez kabel USB ????
Tak
mxgts pisze:bo nigdy wczesniej nie mailem fona tej firmy i nie wiem jak u nich z jakością ???? czy telefon nie trzeszczy ???
Nie

 #178969  autor: kamil1221
 30 kwie 2007, 23:54
Wykonanie Z630 to parodia !
Trzeszczy, mechanizm slidera wykonany tandetnie a sam plastik jest kiepski.
Ale najgorsza jest plaska klawiatura, która jest wykonana z tandetnego materiału.
Zastanów się nad Z400 który jest o wiele lepiej wykonany.

Co do mp3 na głośniku - cieniutko (mój sagem który ma już ponad 1,5 roku gra głośniej i czyściej, kiedy to Z630 zaczyna trzeszczeć).
jacenty1812 pisze:
mxgts pisze:czy da się do tego samsunga wgrać gry i inne aplikacje java przez kabel USB ????
Tak
A to ciekawe ?
Otóż nie da się wgrać Javy przez kabel czy Bluetooth - jedyny opcja to wgrywanie przez WAP (i możliwe, że jak w Z400 po przez zmianę całego softa, aby w niego wyładować pliki JAR)

Dostajesz ostrzeżenie za wprowadzanie userow w błąd - piszesz nawet kiedy nie masz o czymś pojęcia i to nie pierwszy raz !
Ostatnio zmieniony 01 maja 2007, 00:06 przez kamil1221, łącznie zmieniany 1 raz.

 #271758  autor: skajterpl
 16 cze 2008, 13:06
Nie no najłatwiej jest krytykowac a pytanie co ci w mechanizmie slidera nie pasi?? mam ten tel ponad miesiąc i ni narzekam jest dobry a klawiatura tez nie zła jest plaska to prawda ale nie jest taka straszna a co do plastiku co z nim nie tak nie rozumiem plastik jak plastiki co z nim nie tak skald chemiczny ma do kitu nie wiem kolor, lakier, może za twardy czepiasz się. Ja mogę powiedzieć ze plastik na Z400 jest do niczego i co to znaczy ze jestem najlepiej znającym się na telefonach :smt011 :smt011

Od moda: Nie odkopuj tematów, jeśli nie masz nic konkretnego do dodania.
Ostatnio zmieniony 16 cze 2008, 19:04 przez skajterpl, łącznie zmieniany 3 razy.