DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy modeli z serii Z oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy modeli z serii Z oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

 #204631  autor: yagi
 21 lip 2007, 17:40
Wyglada na to ze to walnieta seria kart Kingstona - serwis nie stwierdzil usterki. Infolinia Playa radzi zeby odeslac je do centrali i je wymienia w ramach gwarancji... To rada dla majacych problemy...

Obrazek

:!: Yagi's Para Para Dekkai Mara Mix (14.09.2010)

 #205811  autor: paloe?
 24 lip 2007, 17:35
ja kupiłam wczoraj z400 w play'u i jak na razie z kartą wszystko ok. wgrywałam muzykę przez adapter i aparat cyfrowy i telefon wszystko widzi. jak włożyłam pliki do innego katalogu niż powinnam to telefon też je widział ale nie pokazywał w powiększeniu np zdjęć w katalogu 'inne' .. być może play wyeliminował już te 'usterki' z kartą...? :lol:

 #206222  autor: biedron16
 25 lip 2007, 16:44
U mnie sytuacja przedstawia się następująco, oddałem tel. do serwisu, oddali mi go po tygodniu i co? Cale g**** :/ to nie wina telefonu tylko kart pamięci! Telefon jest wporządku i nie zrażajcie się do niego :) Ja oddaje karte do serwisu i muszą mi wymienić na taką, która działa poprawnie:)

Obrazek

 #206585  autor: pr0plejer
 26 lip 2007, 14:23
Ja mam taki problemo:
Zakupiłem z400 wczoraj, dziś pożyczyłem od kumpla czytnik. Ładnie elegancko i szybko wrzuciłem 512 danych na "dysk". W instrukcji pisze, że ma się zablokować w odpowiednim miejscu, myślałem, że jest ok bo zablokowała się aczkolwiek wystawała z telefonu... z400 nie znalazł karty - żeby była wykryta, muszę cały czas ją dociskać paznokciem, do tego nic na niej nie ma .... :/

 #206586  autor: biedron16
 26 lip 2007, 14:26
Trzeba docisnac kciukiem i bedzie dzialac, a z tym ze nic na niej nie ma to nie nowosc. Jezeli kupiles w Play-u to idz do serwisu i powiedz ze karta Ci nie dziala. Musza wymienic ci ja na nowo. Ja ide w piatek ze swoja.

Obrazek

 #208492  autor: Sonti
 31 lip 2007, 23:26
Miałem podobny problem z kartą. Oddałem telefon do serwisu na 10 dni nie stwierdzili usterki trochę sie pomęczyłem pogadałem z typem kazał chwilę poczekać i przyniósł nowa kartę. Na razie wszystko jest dobrze, ale zobaczymy jak będzie jutro bo przez noc wiele się zmienia na tych kartach :lol: