Strona 1 z 1

[Solid] Kto z was testowal na wytrzymałość ???

Post:25 lut 2013, 21:45
autor: ManiacGSM
Witam czy ktoś z Was użytkowników kąpał się ze swoim solidem pod przysznicem ? Chodzi mi o to czy na prawdę jest odporny na przeciekanie. Oczywiście oglądalem kilka filmików na jołtubcu ,ale wolałbym opinie osób które mają te słuchawki na codzień.
Zastanawiam się nad zakupem ,tylko trochę już tych wersji wyszło i nie wiem który brać.
Mówię od razu -nie zamierzam nim rzucać o ścianę czy też trzymać dwie godziny w mikrofalówce, najeżdzać kołami samochodu bo to dziecinada ,tylko zazwyczaj biorę ze sobą wszędzie telefon i nawet we wannie piszę sms'y jak mnie najdzie potrzeba- nie chcę telefonu z którym musiałbym się cackać jak z jajkiem, i wycierać jak tylko zobaczę na nim dwie krople wody ,lub mam mokre ręce.

Post:25 lut 2013, 21:49
autor: PalonyLolek
Mogę mówić tylko o modelach e2370 oraz c3350. W obu przypadkach telefon lądował w jeziorze wielokrotnie i często na minimum kilka minut. Nic mu nie było. Co do pozostałych uszkodzeń ciężko się wypowiadać z uwagi na to, że raczej gwoździ nimi nie wbijałem. Ot kilka razy upadały czy to na kafelki w domu, czy na chodnik, ale żadnego popsuć mi się nie udało.

Post:25 lut 2013, 22:07
autor: Precelos
Jezeli chodzi o modele zamykane na "srube" to sa odporne na dzialanie wody - moga plywac sobie w wodzie. Ogolnie seria solid odporna jest upadki widzialem przypadki kiedy telefon upadl z 3 pietra - oczywiscie klapka sie otworzyla i bateria wypadla, dosc niefortunnie ale po wlozeniu nowej dzialal dalej idelanie. Rozbieralem kilka solidow i so dosc fajnie wykonane.

Post:25 lut 2013, 22:08
autor: ManiacGSM
A jak z tym drugim modelem, bo widzę ,że ma wsobie więcej ''elektoniki'' użytkowej nie miał żadnych zawiech jeśli chodzi o soft? W sumie to nie zależy mi czy tam będzie latarka , kompas elektroniczny czy helikopter schowany pod baterią . W życiu miałem zaledwie 3 typy samsungów klasy low-end (w sensie dzwoń i wysyłaj sms'y) + plus jednego adroidowca. Ale telefonom dotykowym już podziękowałem ,bo bateria trzyma jeden dzień i jednego sms'a piszę się przez 10 minut.

Post:26 lut 2013, 08:38
autor: Wiola_K
http://www.facebook.com/solidny.fejs zapraszam. Tę stronkę tworzy mój Sebastian ze znajomym poznanym na necie. Mój mąż jest maniakiem solidów. Nieraz mył B2100 2 godziny, znaczy się solid był 2 godziny w umywalce pełnej wody i działał w 100%. A niedawno nawet piekł je w piekarniku w 60 st. :)