DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy modeli z serii E oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy modeli z serii E oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #587945  autor: ciekawy
 12 paź 2012, 03:44
znalazłem przez przypadek reklamę samsunga e 1200,zainteresowałem się ile wytrzymuje bateria i na jakiejś stronie było,że rozmowy z tego telefonu można prowadzić przez 7 godzin,nie znalazłem informacji jak długo może wytrzymać czuwając.

macie jakieś informacje o tym telefonie ?

jak tak to czy on naprawdę bez ładowania da radę wytrzymać 7 godzin rozmów ?

ile wytrzyma na czuwaniu ?

jaką ma baterie w standardzie ?
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez ciekawy, łącznie zmieniany 1 raz.

 #588003  autor: kowcio
 12 paź 2012, 10:50
Wytrzyma. 800 mAh. Podczas czuwania ze 3 tygodnie. Bo czuwanie rozumiem jako włączony telefon leżący na półce bez żadnego użytkowania, przy zalogowaniu do sieci. Przy normalnym użytkowaniu bateria powinna wytrzymać dobry tydzień.
W Media Markt jest za 59 złotych.

 #588200  autor: ciekawy
 13 paź 2012, 00:45
tak, dobrze rozumiesz czuwanie, o to pytałem.

chyba takiego telefonu szukałem - niedrogiego i z wytrzymałą baterią bez bajerów bo smartfona już mam, nie narzekam, obsługuje wszystko co trzeba tylko na to idzie dużo prądu z bateri i szybko się wyładowuje, dzień, półtora dnia, dwa dni to max, potem trzeba ładować i planuje rozdzielić smartfon do zastosowań internetowych, a ten telefon tylko do rozmów, może jeszcze do sms-ów i do niczego więcej.

a jak z zasięgiem ? - dobrze "trzyma" zasięg w sensie czy go nie gubi ?

bateria - skoro to możliwe, że działa 7 godzin rozmów bez ładowania i 3 tygodnie na czuwaniu to bateria jest naprawdę dobra, mam takie pytanie dodatkowe - jest opcja dokupienia bardziej pojemnej bateri czy ta bateria 800 to max ile potrafi obsłużyć ten telefon i nie ma bardziej pojemnej bateri do tego telefonu np. 1200, 2000 mAh ?
a jak są to w jakich cenach tak plus minus ?

w Media Markt ten telefon jest w jakiejś promocji do kiedyś czy jako stała oferta ?

 #588980  autor: msq2
 16 paź 2012, 20:26
ciekawy pisze:
a jak z zasięgiem ? - dobrze "trzyma" zasięg w sensie czy go nie gubi ?

bateria - skoro to możliwe, że działa 7 godzin rozmów bez ładowania i 3 tygodnie na czuwaniu to bateria jest naprawdę dobra, mam takie pytanie dodatkowe - jest opcja dokupienia bardziej pojemnej bateri czy ta bateria 800 to max ile potrafi obsłużyć ten telefon i nie ma bardziej pojemnej bateri do tego telefonu np. 1200, 2000 mAh ?
a jak są to w jakich cenach tak plus minus ?

w Media Markt ten telefon jest w jakiejś promocji do kiedyś czy jako stała oferta ?
antena jest w nim ta sama jak w e1080, e1230, e2250, e1150 i reszcie tanochy i nie narzekam jest dobre


cd. baterii to jak dobrze poszukasz to odnajdziesz taką "1000mAh" która max 1h więcej ci da przy rozmowie :) , gra nie warta świeczki
mi w bliźniaczym modelu "e1080" bateria działała 8dni przy średniej ilości rozmów i sms (te modele różnią się gniazdem, 1200 ma microusb)

 #589444  autor: ciekawy
 19 paź 2012, 01:09
mam już ten telefon, prosty i ma wytrzymałą baterie, taki w sam raz do rozmów i o taki mi chodziło bo baterie smartfonach wytrzymują dzień, dwa i trzeba ładować, nawet codziennie, dlatego potrzebowałem prostego telefonu do rozmów z wytrzymałą baterią.

jak wszedłem w menu tego telefonu to nie mogłem uwierzyć jakie proste to menu jest, aż szukałem jakichś opcji więcej ale nie znalazłem nic więcej ponad to co jest w menu :)

jak możesz to sprecyzuj swoją definicje średniej ilości rozmów bo to może znaczyć coś innego dla kogoś innego.

 #589507  autor: kowcio
 19 paź 2012, 11:18
msq2 pisze:te modele różnią się gniazdem, 1200 ma microusb)
Co Ty gadasz...
E1200 różni się od tamtych EKRANEM!! ma TFT, a nie badziewne CSTN, na którym widać, jak obraz "przechodzi" z jednego na drugi przez nawet sekundę, zwłaszcza jak zimno na dworze jest. Tu jest TFT, czyli ekran z najwyższej półki, jakiego można wsadzić do takiego telefonu.
Poza tym, nie wprowadzaj w błąd, E1200 nie ma gniazda microUSB. Ma złącze Samsunga, takie jak wszystkie te małe Samsungi, E1080 też, ale również np. U800, U900, Avila itd.

 #589736  autor: ciekawy
 20 paź 2012, 07:35
juz tak z ciekawości

kiedy był wyprodukowany ten model Samsung-a E1200 ?

to jakiś nowy wynalazek dla ludzi, którzy potrzebują telefonu z wytrzymałą baterią do rozmów czy MediaMarkt robił jakąś wyprzedaż tego telefonu z leżaków magazynowych Samsung-a ?

 #590155  autor: ciekawy
 22 paź 2012, 02:08
ok,dzięki

czyli nowy telefon, nie leżak magazynowy z wyprzedaży.

 #590485  autor: kowcio
 23 paź 2012, 17:45
Nowy, nowy. Niedawno wchodził do sprzedaży. Leżaki to są te inne modele ;)

 #591469  autor: ciekawy
 27 paź 2012, 23:43
to warto kupować jak komuś zależy na dobrej bateri i telefonie do rozmowy i sms-ów.

takich telefonów powinno być więcej na naszym rynku bo jeśli ktoś ma laptopa czy notebooka czy smartfona i potrzebuje taki telefon z mocną baterią, którego jedynymi zadaniami będą rozmowy i może sms-y to ten jest bardzo dobry i cena odpowiednia.

a zna ktoś jakieś podobne modele telefonów w cenie do 100 zł, a najlepiej tak jak ten model do 59 zł gdzie jest mocna bateria powiedzmy jeszcze mocniejsza od tej bateri w tym modelu czyli 1000 mAh albo nawet 2000 mAh ?

od razu zaznaczam, że chodzi o tani telefon bo jakieś ponad 200 zł, często około 250 zł za solida z baterią 2000 mAh obsługą zasięgów 2G 900 i 1800 to moim zdaniem jednak trochę za duża kwota, dlatego pytam o taki telefon z jeszcze mocniejszą baterią, najlepiej 2000 mAh tylko w rozsądnej cenie jak na takie podstawowe parametry.

 #592578  autor: kowcio
 02 lis 2012, 10:58
Jest tylko ten jeden pancerny telefon Samsunga Solid.
A lepszej baterii niż w E1200 śmiem twierdzić, że w żadnym telefonie nie dostaniesz, poza tym Solidem. U mnie telefon służy do sporadycznego popisania SMS i chwilę pogadania, wytrzymał teraz równe 8 dób i wskaźnik wyświetla 4/5 kresek baterii. Czego chcieć więcej?

 #594307  autor: ciekawy
 10 lis 2012, 00:48
tak myślałem, że oprócz tego solida który ma wytrzymalszą baterię od tego E1200 nie znajdę, telefon E1200 jest ok, bateria w sam raz jak na ten model, byłem ciekawy czy może jest coś o czym nie wiem np. wytrzymalsza bateria do tego modelu albo inny model tego typu, ale ok, ten telefon jest całkiem dobry na rozmowy i sms-y.