DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy modeli z serii E oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy modeli z serii E oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #576443  autor: kowcio
 21 sie 2012, 14:42
E1200 to nowy "e1080", który ma ekran TFT zamiast CSTN. Jest bardzo tani, bo 69 PLN w jednym ze sklepów kosztuje, ale nic nie wiadomo o nim.
Czy ktoś ma ten model? Głównie mnie interesują dwie kwestie:
1. czy podczas pisania smsów z T9 słownik czasami się nie wyłącza? Rzadko, ale zdarzało mi się to w E1170 i dlatego pytam.
2. Proszę o ocenienie jakości rozmów. Opisać jakość dźwięku oraz jego głośność. Mile widziane są porównania do innych modeli (niekoniecznie Samsunga).

Pytam, bo sprzedałem jakiś czas temu rozlatującą się E51 i teraz nie mam w domu żadnego telefonu, z którego bym nie korzystał. Niech się tylko mój zepsuje albo ktoś mi ukradnie, to nawet nie będę miał z czego zadzwonić. No i też pytam, bo nie chcę kupić telefonu, z którego ciężko będzie mi pisać SMSy lub też rozmawiać... A mam bzika na punkcie jakości i np. z tych Samsungów Exxxx pod wzgl. jakości rozmów zadowolił mnie tylko E1230, którego mam już długo i nawet nie myślę o wymianie, idealny jest! No i dwóch takich samych nie chcę, bo nawet nie będę wiedział którego mam z kieszeni wyciągnąć xD